Vlastní elektrická energie

Uživatelé domácích solárních elektráren si tento vlastní zdroj elektrické energie pořizují zejména důvodu úspor finančních prostředků, které jsou spojeny s chodem domácnosti. Je pravda, že počáteční investice je trochu vyšší, ale po nějaké době se vrátí a pak už pociťujete jen úspory.

solární panely

  • Podle odborníků je návratnost i za pouhých sedm let fungování.
  • Skeptičtější předpovědi hovoří o dvanácti letech.

Vše ale záleží na několika základních faktorech.

  1. Jaká je spotřeba elektrické energie vaší domácnosti.
  2. Používaný tarif.
  3. Výkon budoucí elektrárny.

Pokud se rozhodujete k tomuto kroku, pak je určitě nejlepším řešením stavba solární elektrárny na klíč. V tomto případě se totiž firma vždy přizpůsobí přání zákazníka k jeho plné spokojenosti.

Elektrárna v několika krocích

Celý proces se dá rozdělit do několika základních fází. Nejprve je zapotřebí zjistit požadavky, které na sluneční elektrárnu má sám zákazník. Určitě mu bude doporučeno řešení, které je pro něho nejvýhodnější. Poté přichází na řadu tvorba projektu. V této fázi se vytvoří projektová dokumentace a zpracuje se žádost o připojení k distribuční síti. Jestliže budete mít zájem o dotace, pak není problém je za vás vyřídit. Nakonec přijde nejdůležitější část celého projektu. Samotná montáž fotovoltaické elektrárny. Jako první se namontují solární panely a poté přijde na řadu elektrický střídač.

  • Zákazník dostane opravdu vše už hotové.
  • V podstatě pouze převezme svou elektrárnu, která od toho dne bude vyrábět energii ze sluníčka.

panely

Nebudete muset řešit ani žádné administrativní záležitosti. Vše bude vyřízeno k vaší plné spokojenosti. V případě poruchy máte zajištěn servis. A to záruční i pozáruční. Jestliže jste v místě, kde není elektrická dostupnost, pak je vhodným řešením ostrovní fotovoltaická http://www.solarninovinky.cz/%3Ftechnologie/panely elektrárna. I v tomto případě je vše takzvaně „na klíč“.