Také vám doma chybí

Před několika lety, nahradily moderní přístroje pro přehrávání hudby gramofony. Gramofony byly dříve téměř v každé domácnosti a na pár let se z nich zcela vytratily. Hudbu jsme si pouštěli z přehrávačů cd disků a jiných nosičů. Na nějaký čas jsme se těšili z toho, že máme moderně vybavenou domácnost a že si můžeme užívat výhody novinek moderní techniky. Uplynulo pár let a nám se začalo stýskat po poslechu gramofonových desek, kterých máme doma plný šuplík a na kterých se skrývají naše oblíbené písně.

vinyl

Podobně jako u vás se tento stesk objevil i v celé řadě dalších rodin a domácností. Ti všichni mají doma staré desky a chtějí si je znovu poslechnout. My jsme jejich prosby vyslyšeli a můžete si vybrat svůj . Rozhodně bylo dobře, že jste žádnou ze svých oblíbených desek nevyhodili a že jste se starali o to, aby byly bezpečně uloženy a nepoškodily se. Teď se můžete vrátit k hudbě ze svého mládí a zavzpomínat na doby, kdy se písnička, kterou právě přehráváte, objevovala v rádiích i několikrát denně.

V nabídce naleznete mnoho typů gramofonů. Můžete se těšit na zcela inovované kousky, které jsou doplněné a rozšířené o řadu moderních prvků a funkcí, nebo se naopak nechat zlákat retro vzhledem a pořídit si do domácnosti model, který bude připomínat původní vzhled gramofonu. Váš obývací pokoj tak získá unikátní doplněk, který zaujme na první pohled každou návštěvu a uvidíte, že ani oni neodolají poslechu některé z vašich desek.

sluchtáka

Nezapomeňte na své blízké
Pro vaše rodiče, nebo dokonce prarodiče by byl gramofon výborným dárkem. Jistě i oni touží po tom, zaposlouchat se do melodií na dávno odložených gramofonových deskách, když původní přístroj je buď nefunkční, nebo už jej před léty vyhodili do smetí. Vy jim teď můžete vrátit část nádherných vzpomínek!