Klimakterium neboli menopauza

1) Kdy nastává toto období?– V každém životě ženy dochází k radikálním změnám v jejich ženském těle. Úbytek hormonů způsobuje řadu změn, které pro ženy vůbec nemusejí být příjemné. Období, kdy se takto žena začne měnit je kolem 50 roku. Ovšem u každého to může být jiné, někdy může nastat už po čtyřicátém roku. Jindy si počkáte až do padesáti. K příznakům může docházet celých 5 let. To je hodně dlouhá doba na to, abyste se nechaly těmito nepříjemnými pocity ovládat!

pláč

2) Jak zamezit těmto příznakům?– Velice jednoduše a to pomocí přírody. Ta nám dává spoustu bylinek, rostlinek a produktů, ze kterých můžeme čerpat. Ty jsou skvělé na spoustu problémů, které jsou s tímto spojené. Některý druh je proti pocení a návalům horka, jiný zase zlepšuje náladu a poslední zaručí lepší celkovou rovnováhu. Dále obsahuje vitamíny pro lepší růst vlasů, ale také pro zdravější nehty, které se nám už nebudou lámat. Je toho hodně a proto můžeme říct, že produkty z přírody rozhodně mají něco do sebe, můžeme se díky jejich složení spolehnout na výsledek a účinek.

3) Jaké jsou to příznaky?Přechod u žen příznaky se dají popsat změnami nálad, doprovází je silné pocení a návaly horka. Padání vlasů, lámavé nehty, narůstající bříško. Nespavost, bolesti hlavy. Inkontinence moči při kýchání nebo smíchu. Nechuť na sex. Deprese, také jeden z těch častých a závažnějších nepříjemných pocitů. Může způsobovat i vážnější problémy. Tvrdé a tuhé klouby. Připadáte si neatraktivní a neschopná. Při sebemenší námaze se zadýcháte.

manželé

Nepříjemné pocity mizí a vy se opět cítíte skvěle

Jakmile vyzkoušíte některý z přípravků, sama uvidíte, jak se vám uleví. To rozhodně stojí minimálně za zkoušku. Navíc u tohoto produktu garantujeme vrácení peněz. Možná si to dopředu ani neuvědomujeme, ale jsme často zlé a protivné na všechny okolo. Jistě si nepřejete, aby vás takto negativně vnímalo i okolí jenom kvůli tomu, že se necítíte ve své kůži. Změňte to! Pak se opět budete cítit svá a v naprosté pohodě. I naši nejbližší a rodina si nezaslouží trpět s námi.