I v kanceláři se musíte cítit dobře


kancelář, televize, židle, stoly, okna

Vaše kancelář by měla mít reprezentativní vzhled, ale zároveň si žádá praktické vybavení a pohodlí pro vás. Jednak zde trávíte většinu pracovního času, také zde ale budete vyřizovat nejrůznější pracovní schůzky a i okolní prostředí tak ovlivní váš úspěch.

Z různých hledisek je tedy nutné pořídit kvalitní vybavení s elegantním, ale jednoduchým vzhledem. Vybavení, které nebude zbytečně složité, ale praktické a poskytne vám dostatek pohodlí pro vaši práci. Přesně takový je kancelářský nábytek Altro , stačí si vybrat.

Elegance a jednoduchost vás upoutá na první pohled

Nejlépe uděláte, když si utvoříte celou sestavu z jednotlivých kusů, a že je z čeho vybírat. K dispozici máte základní kategorie.

· Stoly a stolové sestavy
Vybaveny kovovou konstrukcí, která vydrží opravdu velkou zátěž a deskami o tloušťce 25 mm. Samozřejmostí jsou i průchodky na kabely, které tak nebudou rušit celkový dojem a nevzhledně vykukovat. Stoly lze libovolně sestavovat a doplňovat o praktické kontejnery na ukládání dokumentů.

· Doplňky ke stolům
Většinu stolů lze doplnit o paravány, které opticky předělí pracovní místa. Všechny mají textilní povrch.

· Skříně a kontejnery
Praktické skříně poslouží pro ukládání nejrůznějších věcí, vždy poskytnou dostatek prostoru. Základem je opět bílý korpus. Součástí jsou pak i uzamykatelné dveře, které mohou být i skleněné, což jim dodá jistou eleganci.

Na první pohled vás upoutá jednoduchý, ale funkční design. Barevný základ vždy tvoří bílá barva, která je doplněna o merano. Vše působí velmi čistě a pozitivně. V prostředí vybavením tímto kancelářským nábytkem se budete cítit vždy dobře a uvolněně.

Vyberte si své kancelářské vybavení ještě dnes a už zítra se můžete radovat z nové kanceláře. Vše máme skladem a se zárukou 7 let.

velký stůl, šedé židle, konferenční místnost