Poppers – látka, která dělá sex lepším

Po dokonalém sexuálním životě touží asi každý, a proto si partneři hledají různé zlepšováky, díky kterým si můžou užít ještě víc vášně a rozkoše.
K takovým zlepšovákům patří také poppers.
Jedná se o velice známé a oblíbené afrodiziakum, které znají lidé na celém světě. Pod tímto názvem si každý kdo jej již použil, představí nekonečnou vášeň, rozkoš a euforii. Pokud vám název nic neříká, tak možno vám utkvěl v paměti také název „španělské mušky.“

nahota

V první řadě je důležité říct, o co vůbec v tomto případě jde. V lahvičce pod názvem poppers se skrývají prchavé chemické látky tzv. nitráty jako např. alkyl nitrit, isobutyl nitrit atd. Můžete se s nimi setkat v osvěžovačích vzduchu ve spreji, čisticích prostředcích, které se používají na čištění kůže a podobně.

A v tomto případě jsou známé jako afrodiziakum ukryté v malé lahvičce.
Užívání probíhá, buď přímím přičichnutím tedy inhalováním nosem, nebo stačí lahvičku někam postavit, otevřít a látky nechat volně proudit do prostředí.
V případě přímého použití, tedy přičichnutím, dochází k požadovaným účinkům rychleji, obvykle do několika málo sekund. Požadované účinky se projevují jako malátnost, omámení, euforie, dostavit se může také silné bušení srdce, zčervenání v tváři a podobně.

lahvičky

Nejlepším je použít látku těsně před sexem nebo přímo před dosažením orgasmu. Ten se díky tomu zintenzivní a také prodlouží.
Kromě toho si můžete mnohem lépe užít také anální sex. V důsledku účinků totiž dochází také k uvolnění hladkého svalstva, které se nachází v konečníku i ve vagíně. Dochází také k většímu prokrvení pohlavních orgánů.
Také je dobré vědět, že se nejedná o drogu ani návykovou látku, ale v případě čichání to není dobré přehánět, abyste si nepoškodili nos a plíce.
V každém případě však jde o dokonalé vylepšení sexuálního života a užití pořádné vášně a rozkoše.