Originální a prověřené druhy

Z Německa, Anglie, Japonska a Ameriky k nám proudí lahvičky poppers. Vždy pro vás vybíráme to nejlepší, a tak se zde setkáváte pouze s kvalitními a prověřenými druhy. K dostání je sto druhů lahviček do 15 ml. Nejkvalitnější zboží, které si volně můžete zakoupit. Chcete ještě větší slevy? Pak jděte do oddělení „jeden v akci“, kde nakoupíte třeba až o 40% výhodněji. Hojně kupované jsou typy:
ü Rush Ultra Strong
ü Amsterdam
ü A mnohé další
vysoký skok.jpg
Platba může probíhat bankovním převodem nebo můžete zvolit dobírku, takže zboží zaplatíte až při dodání. Zboží zasíláme v diskrétním obalu. Vše je baleno a bublinkových folií nebo v pěnovém obalu, aby se zboží při přepravě nepoškodilo.

Účinek, jenž se nezapře

Účinek trvá kolem jedné minuty a může působit až po dobu 5 minut. U každého je tato doba individuální. Vyzkoušet se dají různé typy, takže si můžete například účinek prodloužit tím, že zvolíte správný druh, ale opět, u každého je to individuální. Obecně jsou však nejznámější Rush Ultra Strong, této lahvičky se dokonce denně na celém světě prodá kolem milionu. Mezi další oblíbené patří Pig, Amsterdam, Juice, Big ultra a mnohé další druhy. K dostání je kolem sta druhů těchto malých lahviček poppers do 15 ml.
běh pod mostem.jpg
Při použití můžete očekávat ztrátu zábran. Můžete být malátní, mít pocit sexuálního chtíče. Může vám zčervenat obličej, pocítíte možná závratě a uvolní se vám hladké svalstvo. Látka obsažená v lahvičkách uvolňuje svěrač a oblast kolem konečníku, a proto je hojně používaná a známá především mezi homosexuály. Užívá se před análním stykem. Ovšem to ještě není zdaleka všechno, může způsobit prudké snížení krevního tlaku, a naopak zvyšuje tepovou frekvenci. Roztahuje cévy, což může u slabších jedinců vyvolat bolesti hlavy. Mozek má nedostatek kyslíku, a jakmile budete látku inhalovat, poškozujete si tím nosní sliznici a plíce. Používá se také způsobem, že se nechává vyprchávat někde v rohu místnosti. Tím si tolik neničíte vlastní zdraví.