Recepční nábytek kvalitně a precizně vyrobený

Nábytek do recepce by měl být viditelný a zajímavý, ale stejně tak praktický z hlediska zaměstnanců. Je to první místo, kam zamíří návštěvník, který zavítá do vašeho hotelu nebo penzionu. Ubytovací zařízení mají klasicky vždy nějakou recepci, která je běžně v chodu buďto jenom přes den nebo nonstop to znamená, že je k dispozici i ve dne a kdykoliv i v noci. Je to místo, které první spatříte, když vstoupíte do ubytovacího zařízení, proto by recepce měla odpovídat vysokým nárokům uživatelů. Elegantní, vkusná a stylová. Dotváří celkový vzhled této místnosti a je dominantou, proto se nemusíte bát zvolit například půlkruh, který je velice oblíbený. Vypadá sympaticky a vytvoří efekt útulnosti a příjemného prostředí. Navíc jsou tyto nábytky velice praktické, takže se jim i zaměstnanci velice lehce a rychle přizpůsobí .

hotel

Ø Variabilní systém se přizpůsobí vašim potřebám. Jedná se o formu kancelářského nábytku, která se skvěle hodí do každé recepce. V této oblasti můžete využít různé sestavy a pomocí jejich kombinace si vytvořit recepci dle vašeho přání a dle vaší vlastní představy. Kombinovat se dají různé produkty, takže stačí trocha fantazie.

Prvky nábytku se dělí do různých skupin:

1. Středové prvky – tento typ se skvěle hodí doprostřed. Umisťuje se proto do středové části celkové sestavy.
2. Levé prvky – tyto se umisťují na kraj sestavy. Levá krajní podnož stolu je navíc hluboká a díky tomu zakončuje celou sestavu.
3. Pravé prvky – opět se dávají na kraj sestavy ale z druhé strany. Zase platí, že pravá krajní podlož stolu je více hluboká a proto zakončuje sestavu recepce.

hotelová recepce

S novou a krásnou recepcí rozhodně zabodujete

Jakmile lidé vstoupí do hotelu, udělají si okamžitě svůj vlastní obrázek o daném hotelu. Vytvoří si jistou představu, kam jej zařadit. Jedná se o první místo, které může zapůsobit a díky kterému můžete udělat skvělý první dojem, takže si rozhodně dejte záležet. Nová a krásná recepce jistě potěší každé oko návštěvníka, ale také vaše zaměstnance.