Ženy, nepodléhejte příznakům přechodu

Cítíte se mizerně? Přisuzujete své špatné pocity menopauze? Je to dost možné, protože přechod u žen příznaky provázejí. A že to není nic příjemného, o tom Vám může každá žena, která tímto obdobím prošla, vyprávět!
tvář za mraky
· Podrážděnost. Kolikrát se Vám stane, že najednou reagujete na stejnou situaci nepřiměřeně protivně a natolik podrážděně, že tím ostatní zúčastněné přivádíte až do rozpaků, viďte?
· Pocení. Kolikrát za den se najednou objeví na čele, v okolí nosu a na bradě kapky potu, které v podstatě ani nemají příčinu vzniknout. V místnosti je normální teplota.
· Horko. Nebo si v klidu sedíte proti obchodnímu partnerovi a znenáhla si musíte rozepnout blůzku a uvolnit hrdlo, abyste nechala průchod šílené vnitřní horkosti. To samozřejmě provází i zrudnutí obličeje. Jak si takové návaly horka vysvětluje obchodní partner, to si ani nepřejte vědět.
· Nárůst hmotnosti. Když po nějaké době těchto útrap těsně před odchodem do práce zjistíte, že nedopnete sukni, Vaše nervozita dostoupí vrcholu.
· Nechuť na sex. A každý večer se vymlouváte, jak jste unavená, jak Vás bolí hlava a kdoví, co ještě, abyste se vyhnula intimním chvilkám, které jste tak milovala. To už je na pováženou!

Přechod u žen příznaky sice provázejí, ale Vy s tím udělejte rázný konec! Takhle už to vážně nejde dál! Nejen pro Vás, ale i pro Vaše okolí! Pro něj se stáváte nevyzpytatelnou osobou! A to není vážně dobrá pozice! I když jste si toto období nevymyslela, musíte s ním bojovat a vyhrát!
přátelská žena
Vaši tvář ozdobí zase úsměv!
Skoncujte s příznaky přechodu u žen jednou provždy a opět začněte žít plnohodnotný život, jako předtím.
· Začněte se opět usmívat na svět a zvládejte sebenepříjemnější situace levou zadní!
· Zabodujte při schůzce s obchodním partnerem.
· Přestaňte s výmluvami, které jste každý večer používala.
· Staňte se zase tou příjemnou a milou ženou v pracovním kolektivu, jejíž společnost ostatní vyhledávají.
· Buďte oporou, jakou jste vždy bývala všem svým blízkým.
· Věnujte se opět aktivitám, které jste do této chvíle zavrhovala.
Buďte šťastná, jako dřív!