Ochutnejte tantru!

V našem specializovaném salonu si můžete vychutnat jedinečnou nuru masáž, součást tantrického umění, kdy se Vám masérka věnuje celým svým tělem. Jinde v naší republice Vám tuto techniku nenabídnou, jedná se o velmi intenzivní zážitek, kdy je celé Vaše uvolněno, a můžete prožít jedinečné vyvrcholení.
kameny a olej na masáž
Spojení ženy a muže
Nejde o sex, ale o duchovní propojení, o spojení energií a myslí. Naše masérky jsou zkušené a otevřené všem Vašim potřebám. U nás si odpočine nejen vaše tělo, ale i Vaše mysl. Staré tantrické techniky jsou prověřené dlouhými léty praxe, všichni od nás odchází odpočinutí a uspokojení.

Dárek nebo odměna
Návštěvu našeho salonu si můžete dopřát za odměnu, nebo ji i někomu darovat, přeci jen se nejedná o věc, kterou si budete dopřávat každý den. Samozřejmě máte možnost užít si masáž v páru se svou ženou, naše masérky nejsou specializovány pouze na muže, dopřejí nezapomenutelnou rozkoš i Vašim drahým polovičkám. Tak kde jinde si vychutnat výročí, než na smyslné tantrické nuru masáži? Bude pro jedinečný zážitek pro oba a možná z něj budete čerpat ve svém milostném životě ještě dlouhou dobu. Nestyďte se a dopřejte si něco neobvyklého a smyslného.

Najdete nás snadno
V současnosti se vyskytujeme na dvou lokacích, naše salony jsou jasně, přesto diskrétně označeny. Dopřejeme Vám naprosté pohodlí a soukromí, na recepci vždy najdete usměvavou obsluhu, k dispozici jsou Vám neomezeně nealko nápoje a wifi.
nahá tetovaná dívka

V čem jsme jiní?

Naše služby se vymykají tradiční nabídce masážních i erotických salonů, spojili jsme dohromady to nejlepší z obou možností. Krásné a šikovné dívky s masérskými dovednostmi Vás přivedou na vrchol rozkoše prostřednictvím starobylých tantrických technik. Po vzájemné domluvě si užijete péči sestavenou přesně podle Vašich potřeb a přání. Dopřejte si dokonalé uvolnění a odpočinek v dnešním uspěchaném světě.