Ženou po celý život

Ve chvíli, kdy se u ženy objeví první příznaky menopauzy, většina si myslí, že tím jejich plnohodnotný život skončil. Je to však jen velký omyl, kterému pod vlivem zpráv z médií podléhá stále více žen po přechodu. Možná končí fáze života, kdy je žena schopna mít děti, ale rozhodně nekončí nic jiného. Plnohodnotnou ženou můžete být v každém věku, záleží jen na vás, jak se rozhodnete.

hlava draka

Co se děje během menopauzy?

  • Klesá hladina estrogenu, který je základním hormonem pro každou ženu. Napomáhá udržení vitality a plodnosti.
  • Kůže, nehty i vlasy postupně ztrácí svou kvalitu, jsou oslabené a bez života.
  • Váha může stoupat bez viditelné příčiny, na vině je pokles hormonální hladiny.
  • Objevuje se nadměrné pocení a návaly horka.
  • Zpomaluje se regenerace, může se objevit nespavost a zvýšená únava.

Co můžete udělat?

Někdy je možné těmto nepříjemnostem předcházet, pokud dodržujete zdravou životosprávu, tedy vyváženou stravu, přiměřenou pohybovou aktivitu a dostatek odpočinku. Bohužel se to každé z nás nedaří a ani včasná změna životosprávy vám nezaručí, že menopauzou projdete bez nepříjemných doprovodných příznaků.
Další z možností je přistoupit na substituční hormonální léčbu, kterou vám jistě nabídne váš gynekolog. Ale je možné, že tato léčba vaše tělo ještě více zatíží, spíše než aby mu pomohla.

veselé ženy

Existuje ovšem ještě jedna možnost, obraťte se na moudrost přírody a dopřejte si přírodní preparáty, které pomáhají stabilizovat a normalizovat hladinu ženských hormonů. Tím nejenže snižují akutní příznaky menopauzy, ale z dlouhodobého hlediska zmírňují její celkový dopad na ženské tělo. Vyvážená směs minerálů, vitaminů a rostlinných výtažků vám dokáže ulevit během několika málo dní od akutních příznaků a v dlouhodobém horizontu vám pomůže zlepšit kvalitu vašeho života.

Vyzkoušejte Menox 45 ještě dnes, objednávky odesíláme nejpozději druhý pracovní den od obdržení platby.