Neskrývejte emoce


Pochopte sami sebe a své vlastní tělo, jeho potěšení, soustředění, prožití vnitřních pocitů, emocí a skvělé nálady, která vyvrcholí v něco výjimečného a slastného.

květy, ručník

Vše na jednom místě

Vše, co byste si v tomto ohledu mohli přát, najdete na jednom místě . Příjemné vystupování, úsměvy na každém kroku, báječné a nahé dívky a to všechno v luxusním prostředí, se zcela diskrétní obsluhou. Masérky mají vždy potřebné kvalifikační kurzy, kterými prošly, disponují skvělými vlastnostmi, nádhernými těly, čistotou a krásou uvnitř sebe sama, ale také mají certifikaci, takže se jedná vždy o profesionálky, které jsou navíc velice krásné a pohledné, takže rozhodně neprohloupíte, když se u nás zastavíte. Máme zde pět masážních místností, tři z nich obsahují luxusní vířivou vanu. V každé místnosti je sprchový kout. Wi-fi a nealko je u nás zdarma. Příjemné vystupování je u nás samozřejmostí.

masážní salon, blondýna

Základní typy masáží:
1. Erotická masáž – vybrat si můžete z mnoha různých dívek, které vás budou v tomto ohledu obsluhovat. Masérka bude kompletně nahá, bude vás hýčkat příjemnými doteky. Začínat se bude samozřejmě sprchou a uvolněním v některém z našich pěti luxusních pokojů. Masírovat vám bude celé tělo a nevynechá ani intimní partie, kterým se věnuje po dlouhou dobu. Příjemná masáž hlavy vás uvolní a dostane do pocitu relaxace. Následná body to body, tedy tělo na tělo vás vzruší do nepatřičných mezí. Velice krásná a příjemná. Posléze se zaměří na masáž penisu a následné vyvrcholení. Pokud byste si to přáli, je také možná masáž prostaty – dle přání zákazníka. Pak už jenom závěrečná sprcha a budete odcházet z našeho salónu jako znovuzrození.

2. Nuru masáž– tato probíhá za pomocí speciálně vyrobeného nuru gelu, který se používá výhradně pro tyto účely. Povrch těla se namaže a promasíruje tímto výživným gelem ze speciální řasy. Má velice významné účinky, protože skvěle klouže, takže se hodí na nuru masáž, kde vás daná masérka masíruje celým svým tělem. Jezdí po vašem těle svými částmi a jde o vysoce erotickou záležitost, jistě si to náramně užijete.

kamínky, květiny