Urychlíme a usnadníme každou stavbu

Nejen při stavbě či rekonstrukci rodinného domu, ať už jen k nahození nové fasády nebo třeba k zateplení, se Vám bude hodit opravdu kvalitní a spolehlivé lešení Praha. Naše společnost je tu naprosto pro všechny a můžeme Vám pomoci i při větších projektech jako je renovace historických budov či kostelů, ale i třeba při stavbě mostu či atypicky řešených budov nebo na nerovném terénu. Dokážeme si poradit naprosto se vším a vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům.
Vytvoříme Vám projekt, kde Vám ukážeme, jak nejlépe využít pevné, odolné a vysoce kvalitní lešení Praha. Pomůžeme Vám urychlit Vaši stavbu či rekonstrukci a hlavně velmi usnadnit práci a stavebním firmám také ušetřit náklady. Naše trubkové lešení můžete postavit naprosto kdekoliv a můžete si jej pronajmout na velmi dlouhou dobu, abyste dokončili Váš projekt podle Vašich potřeb.

barák

Takže naše služby zahrnují nejen pronájem kvalitního, pevného a velmi stabilního a odolného lešení za velmi výhodných cenových podmínek, ale také jeho dopravu až k Vám, samozřejmě precizně odvedenou montáž a postavení, ale také jeho demontáž a následný odvoz. Vy se vlastně nemusíte o nic starat. Také Vám vypracujeme projektovou dokumentaci a nezapomínáme ani na posouzení statiky. S námi Vám nejen půjde práce lépe od ruky, ale také bude bezpečná a jistě i kvalitnější a rychleji odvedená.

lešení

Trubkové lešení Praha je velmi variabilní a nabízí velkou spoustu možností využití, je velmi vhodné i pro atypické konstrukce a místnosti, tím pádem je možné jej využít i pro výtahovou šachtu, či schodiště a nejrůznější světlíky a věže a to nemluvíme o překonávání terénních nerovností v případě stavby mostu či jiného překlenutí a podobně. Prostě a jednoduše, jde o velmi stabilní základy s velkou pracovní plochou pro Vaše pracovníky a řemeslníky.