Praktické skříňky z kovu si získaly velkou oblibuv

Úložné plechové skříňky, které si mohou zaměstnanci vždy uzamknout, aby jejich osobní věci byly v bezpečí před případnými zlodějíčky, jsou tím nejlepším řešením do prostor pracovních šaten. Jejich šikovně řešená úložná místa umožní velmi praktické ukládání osobních věcí a svršků. Závěsné tyče a vzdušné mřížky ve dveřích, různé police, háčky na šaty a v neposlední řadě také spodní prostor pro větší zavazadla a boty.

žlutobílé plechové skřínky

Můžete si vybrat barvu skříňky, jaká se vám líbí

Také při výběru barev si můžete vybrat podle svého vkusu. V nabídcejsou tak klasické dveře bílé, šedé, červené, modré, oranžové, ale také varianta v oblíbené tmavé barvě antracitu. Vybrat si tedy můžete barvy k chytrému rychlému rozlišení, např. podle oddělení, nebo podle okolního vybavení ostatním nábytkem.

Nejlepší jsou klasické kovové šatní skříňky i s lavičkou

O praktičnosti a trvanlivosti kovového materiálu nemůže být sporu. Úložné boxy jsou vyrobeny jako pevný a nadčasový nábytek. Nejlépe se hodí do šatnových provozů, kde je nutné ukládat do skříňkyi třeba mokré holínky nebo velmi silně zašpiněné pracovní oděvy. V tomto případě je rozhodně kovový materiál praktičtější než dřevěné skříňky, které by vlivem stálé vlhkostí velmi trpěly.

Bezpečnost především

Protože si výrobce šatnových skříněk velmi dobře uvědomuje, že osobní věci nemohou být volně dostupné kvůli případným krádežím, opatřil dvířka také speciálně pevným materiálem a kvalitním uzamykáním. Zabezpečení funguje také proti vylomení nebo vytržení celých dvířek. Komplexní uzamykatelnost šatních skříněk je řešena buď otočným, nebo cylindrickým zámkem. Výběr je představen podle typu a vašeho záměru na .
Proto neponechávejte nic náhodě a vyberte si přesně takový bezpečnostní systém, který bude odpovídat potřebám vašich zaměstnanců a hlavně bude bezpečně jistit i dražší věci v šatních skříňkách během pracovní doby uložené.

skřínky, výstroj