Zaměřte se na svou sexualitu, potěchu a touhu


joga, moře, cvik

· Učení, které vychází z dávné meditace, ale i poznání svého vlastního těla, svých potřeb a také pochopení vaší duše.
· Samotná tantra má kořeny hluboko v minulosti. Jde o učení, které vycházelo z čínské medicíny, ale datuje se ještě hlouběji do minulosti až k Indickým bohům a poznání sebe sama.

V dnešní době se zaměřuje na mnoho podob. Pokud však chcete vyzkoušet něco originálního a nového, pak jsou pro vás připravené služby tantra masáže Praha, které navštěvuje čím dál tím více lidí, protože se učí poznávat své potřeby, své vlastní touhy a v neposlední řadě se učí zacházet se svým tělem a také sexualitou. K tomu všemu nejenom že poznáte své vlastní tělo z úplně jiného hlediska a ze zcela jiné stránky, ale také splynete v harmonii se svou duší. Celkově tyto rituály jsou o fyzickém potěšení, ale také o duševní harmonii.

barevná mandala

Hlazení, šimrání a převod energii

Samotná masáž je zaměřená na více úkolů. První se poznáte navzájem s partnerkou, která vás touto službou bude provázet, následně se uvolníte a budete cítit příval nové energie. Jde o harmonizace s vaším tělem, pak vás daná profesionální masérka bude hýčkat, mazlit se s vaším nahým tělem a nevynechá ani místečko. Skvěle k tomu slouží peříčka nebo také různé druhy látek a kožešin. Nechejte se nadále překvapit, co všechno ještě bude následovat. Ve fantazii se meze nekladou. Nakonec budete oddáni slastnému potěšení a také explodujícímu vyvrcholení.

· Bude to mít úplně nový rozměr. Potěšení, touha, slast, kterou zde zažijete, bude mít úplně jinou podobu, než na co jste běžně zvyklí.

Celý tento rituál je o proudění energie a také o smyslných požitcích, které si budete užívat. Prožijete mnohem silnější orgasmus, než na který jste zvyklí. Sexuální prožitky, smyslné doteky to všechno po celou dobu budete zažívat. Poznejte své tělo z úplně jiné stránky. Pak si užijete potěšení daleko procítěněji, hlouběji a smyslněji.

šedé sloupy, zlaté nápisy