Společný majetek chraňte

Získali jste bydlení na menším prostoru několika nově postavených nízkopodlažních domů? Nechcete si nově vytvořený prostor v okolí nechat poničit od vandalů, kteří neznají hranice ve svém řádění? Chcete mít k bydlení klid? Víte, že lze bezpečnost zajistit oplocením celého prostoru, včetně pojízdné brány ?
automatická vrata
Určitě víte, že bydlení na sídlišti je mnohdy velmi nepříjemné.
· Zvláště tehdy, když se Vám pod okny střídají noční chodci, kteří nepatří k těm tichým. A pokud jsou posilněni alkoholem, rádi se projevují vandalismem, protože jim je v tuto chvíli velkou zábavou.
· Ale také nikdy nevíte, kdy se ráno probudíte a nebudete mít, co nastartovat, abyste odjeli do práce. A to už není jen nepříjemné. To je katastrofa.

Vy jste nyní získalinové bydlení, které se dá nazvat takovým malým domácím prostředím se všemi ostatními majiteli bytů. Co kdybyste se dohodli na ochraně Vašeho majetku jednoduchým způsobem.
Oploťte těch několiknízkopodlažních domů. A na místo průjezdných míst nechte nainstalovat posuvné, nebo křídlové brány. Prostor Vašeho bydlení bude uzavřen a hned tak nikdo se do něj nedostane. Získáte hned několik výhod.
· Bezpečnost prostoru Vašeho bydlení se několikanásobně zvýší.
· Děti si budou moci hrát na dvorku, aniž byste měli strach, že se někam zatoulají.
· Pod okny se Vám rozhodně nebudou courat cizí lidé. A to ani přes den, ale ani v noci. A pokud to přece jen nějaký soused přežene, vyřešíte si to druhý den u kávy.
· A pokud se rozhodnete pro brány, které Vám otevřou cestu na své parkovací místo, pak jedině s dálkovým ovládáním. To proto, abyste si oplocením nepřidělávali časovou překážku při vjezdu domů.
brána u moře
Řešení není složité, ani komplikované.
Myslíte si, že Vaši sousedé nepřistoupí na tak jednoduchou ochranu svého majetku?
Myslíte si, že nebudou rádi za to, že se jim pod okny nebudou potulovat nezvaní kolemjdoucí?
Myslíte si, že nedáte dohromady patřičný obnos na zajištění bezpečného bydlení?

Navrhněte oplocení se dvěma posuvnými bránami na opačných koncích prostoru. Pak už se domýšlet nemusíte a dočkáte se jasné odpovědi od všech obyvatelů Vašeho malého a útulného sídliště. Ať i nadále útulné a bezpečné zůstane!