Díky nám bude Váš pobyt u vody vždy příjemným zážitkem

Pánové, nenechte se zmýlit, rybářský deštník není jen obyčejný slunečník. I když běžný slunečník ochrání před sluncem, tak před větrem a deštěm už Vás neochrání. Kdežto opravdu kvalitní a spolehlivý rybářský deštník vybavený i bočnicemi, které Vás chrání ze tří stran, abyste měli neustále výhled na vodu a své pruty, Vás stoprocentně ochrání i před nečekanými výkyvy počasí.
Nikdy nevíte, co se může přihodit. Když přicházíte k vodě, tak to vypadá, že bude hezké počasí, ale během pár hodin se to může změnit. A přece, zrovna když Vám berou, tak neodejdete jen kvůli nějaké přeháňce. A právě proto je dobré, být vybaveni kvalitním rybářským deštníkem, který Vás ochrání, a Vy můžete v klidu dál chytat a nemusíte všechno balit.

deštník

V naší nabídce naleznete opravdu velký výběr rybářských deštníků s bočnicemi ve vysoké kvalitě vyrobených z pevných a odolných materiálů, které jsou samozřejmě nepromokavé a voděodolné. Máme pro Vás připraveno hned několik velikostí, modelů, rozměrů a tvarů také barevných odstínů. Kromě toho si u nás můžete pořídit i další doplňky jako třeba zavrtávací kolíky či držáky.
Samozřejmě pro vás máme vybavení i pro delší pobyt u vody, jako jsou kvalitní stany a bivaky a různé druhy přístřešků. Stačí si jen vybrat, co pro vás bude nejlepším řešením. Je jasné, že pokud jdete k vodě jen na pár hodin, tak Vám bude stačit jen přístřešek nebo deštník, ale pokud se chystáte na několikadenní pobyt u vody, bude lepším řešením bivak nebo stan, kde můžete pohodlně i přenocovat.

deštníky

Kromě těchto důležitých doplňků u nás najdete samozřejmě veškeré rybářské potřeby a vybavení, proto neváhejte a vstupte do naší nabídky a najděte si všechno, co potřebujete k úspěchu u vody.