Přehledně seřazené dokumenty


šuplíčky, nákres, kartotéka

Kovové kartotéky nejsou k vidění pouze v předpokojích lékařů, kteří si do nich ukládají údaje o svých pacientech, aby je měli přehledně seřazené podle abecedy, ale i v běžných kancelářích, kde sekretářky či asistentky mohou ukládat faktury a další důležité doklady, aby je měli přehled a úhledně poskládané a seřazené. Prostě jde o doplněk, který by neměl chybět ani ve Vaší kanceláři.

V dnešní době už nejsou kovové kartotéky pouze nevzhledné šedivé krabice, ale mohou být vyrobeny v různých velmi příjemných odstínech mnoha barev a také nemusí být celé plechové, ale mohou být v kombinaci s dřevem, tedy mohou mít dřevěná čela nebo mohou být dokonce i celodřevěné. Stačí jen vstoupit do naší rozmanité nabídky a vybrat si model, velikost a barvu, která Vám plně vyhovuje, a která doladí Vaši kancelář k naprosté dokonalosti.

Kovová kartotéka může být dodána se dvěma, třemi nebo pěti zásuvkami umístěnými nad sebou. Námi nabízené modely jsou vybaveny kvalitními zásuvkami, které umožňují dokonalý přístup do celého obsahu zásuvky, dále kuličkovými ložisky, které zajišťují bezproblémový a hladký chod. Nosnost zásuvek je až čtyřicet kilogramů.

karototéka

Všechny naše kovové kartotéky jsou vybaveny bezpečnostním cylindrickým zámkem, který centrálně uzamyká všechny zásuvky. Současně jsou vybaveny bezpečnostním mechanismem, který zajistí, aby se neotevřelo více zásuvek současně, a tím také brání převržení. Jak tedy vidíte, naše produkty jsou nejen kvalitní a spolehlivé, ale také velmi bezpečné a navíc ve velmi moderním designu.

Proto neváhejte a vstupte do naší nabídky a vyberte si. Jsme si jisti, že Vás potěší i naše další nabídky, díky které si můžete vybavit nejen celou kancelář včetně kuchyňky, ale také Vaši dílnu či třeba šatnu a podobně. Tak už na nic nečekejte a pořiďte si i Vy kvalitní vybavení.