Spojte obratnost s navijákem na sumce

Když se daří, ať se daří dál. Sezóna plná kapřích úlovků je milé splnění tužeb každého rybáře. Ale co sezóna s ulovením alespoň jedné opravdu obrovské ryby? Takové, která by velikostí skoro nestačila rozpětí Vašich rukou?
rybářské navijáky
Všechno jde.
To by Vám ale nesměl chybět naviják na sumce a potřebné vlasce, prut a návnady! Ale také zkušenosti s tím, kde se sumci líně pohybují v hlubinách řek a kde je lze ulovit. A nakonec i obratnost a umění ovládat prut, když se sumec zasekne! To Vám také nesmí chybět.

Lov sumce je plný napětí!
Víte, jaká je to podívaná, když se sumec chytí na Vaši návnadu? To je teprve zážitek! A nejen pro rybáře, který loví, ale i pro ty okolo stojící, kteří sledují pomalé ubývání sil lovce, ale i lovené ryby.
· Kdo zvítězí?
· Komu dřív opadnou síly?
· Kdo bude v boji o přežití chytřejší?
· Jen aby se nepřetrhl vlasec! Jen aby Vám sumec neodjel daleko od břehu a do hlubiny!
· Jen aby se vlasec někde nezašmodrchal!
ulovený sumec
A najednou se to stalo!
Sumec zvítězil.
Máte slzy na krajíčku? Nedivíme se Vám! Někteří rybáři Vás uklidňují, někteří kritizují Vaši výstroj. Na sumce musíte jít s navijákem, který je pro lovení sumců přizpůsobený! Po boji každý králem!
Buďte úspěšným lovcem sumců!
Co jsem dělal špatně? Vždyť jsem sumce nechal volně plout a jen ho popotahoval k břehu! Párkrát se mu podařilo odjet dál doprostřed řeky. To je pravda. Možná jsem ho nechal příliš odpočinout. Ale co to říkali o tom navijáku na sumce? Že by to bylo i tím?

Víte, i to je víc, než pravděpodobné, že s navijákem na sumce byste si ušetřil spoustu sil. Brzda na navijáku je skvělá! Nemusíte se zabývat myšlenkou na to, že musíte sumce udržet. Brzda nedopustí pohyb vlasce. Víte, co? Zkuste to znovu, a s vybavením, které Vaši obratnost podrží a znásobí!

Nevzdávejte lov sumců, když budete mít perfektní naviják na sumce! Nejste první, ani poslední rybář, nad kterým sumec zvítězil! Nyní máte vyšší šance na úspěch!