Až sto druhů k dostání ihned

Široké skladové zásoby a kvalitní zboží. To je něco, čemu zákazníci dávají přednost. Každý je rád, když ví, že si objedná prvotřídní produkt, který je prověřený a kvalitní. Navíc máme k dostání všechny světové značky. Výrobky z Německa, Japonska, Anglie nebo Ameriky se dají zakoupit snadno a rychle. Široké skladové zásoby nám dávají příležitost, abychom objednávky vyřizovali co nejrychleji a odesílali je ihned po objednání.

polibek

  • Na výběr je už sto druhů poppers. Velké i malé lahvičky se dají pořídit i za velice nízké ceny. Vždy se jedná o kvalitní a prověřené zboží. Některé však dáváme do akce.
  • Jeden v akci znamená, že zde můžete nakoupit o 40% výhodněji. Slevy a akce jsou k dostání neustále, pouze se obměňuje sortiment. Vždy zde nakoupíte velice výhodně a to s velkou slevou.
  • Další velkou výhodou je věrnostní status. Jakmile si zařídíte věrnostní slevu, pak budete mít odečteno 15% z celkové hodnoty nákupu a to už je pořádná částka.

anděl

Výrobky, balení a zásilky

Poppers Ultra Strong Rush je produkt, který se stále obměňuje, ale jeho popularita je na nejvyšším stupínku. Stále se ho kupuje každý den milion lahviček. Na celém světě jsou to miliony a to pouze za jeden jediný den. To zajišťuje jeho kvalitu a také proslulost. Vypovídá to o tom, že je velice oblíbený.
Mezi další velice oblíbené se řadí Amsterdam.
Každý produkt můžete najít hned v několika verzích. Existují produkty, které jsou pouze v malém nebo pouze ve velkém provedení. Můžete nakupovat se slevou a za velmi výhodné ceny.

  • Zboží balíme do bublinkových obálek nebo pěnových obalů. Zásilka je vždy diskrétní. Nikdo nepozná, co se v ní ukrývá. Navenek nejde nic poznat. Snažíme se tím chránit vaše soukromí, a proto u každého balíčku tuto diskrétnost dodržujeme.
  • Věrnostní slevy mohou platit pro každého. Až 15% z hodnoty nákupu vám může být odečteno. Sleva se odečítá až z konečné celkové hodnoty zboží.