Speciální služb


okýnko, krávy, pole obloha

Chtěli byste najít někoho, kdo by mohl dodělat vše potřebné v moderním nízkoenergetickém domě? Máte kvalitní zatěsnění, ale je zapotřebí dodělat větrání s rekuperací tepla? Určitě se obraťte na nás, protože my jsme odborníci v tomto oboru. Víme, že jsou zde stále větší nároky na těsnost obvodového pláště budovy, ale není divu, protože jedině tak můžete šetřit energii.

Díky tomu, že je těsnost větší, je nutno zajistit dostatečnou výměnu vzduchu, abyste se nesetkávali s vlhkostí nebo například se vznikem nejrůznějších plísní, protože v takovém prostředí se snadno a rychle množí různé mikroorganismy – takže pokud nechcete doma roztoče a podobné spolubydlící, určitě byste měli mít jistotu, že je vše v pořádku a že každá část v domě je dobře odvětraná. Proč si přidělávat nějaké zdravotní problémy, když to není třeba? Rádi vám pomůžeme.

Ojedinělé nabídky

Pokud se pro takovou akci rozhodnete, je to právě vzduchotechnika Zlín, co může být tou nejlepší cestou. Věnujeme se této práci již dlouhá léta, takže opravdu co krok, to jistota. Pokud si necháte nainstalovat ventilační systém, výše zmíněné potíže snadno vymizí, protože automatické větrání se zkrátka o vše postará samo, a to i v době, kdy nebudete zrovna doma. Neváhejte dlouho a udělejte pro svůj dům všechno co je možné. Proč pak vydávat peníze za odstraňování plísní a dalších problémů, když jednoduše můžete udělat jedno opatření a víc se nestarat?

Takové systémy není nutné instalovat pouze do rodinných domů, protože můžete najít skvělé využití i ve firmě nebo třeba v kancelářích. Všechno závisí na domluvě, takže neváhejte a obraťte se na naše odborníky, kteří vám vše vysvětlí a budete tak vědět o všech možnostech, které máte. Vše je v dnešní době dobře dostupné, a dokonce i cenově příznivé.

mřížka, klimatizace