Prokažte manažerský cit

Tak, a teď se přestaňte kroutit nejistotou, zda zvolíte to správné místo pro teambuilding. Byli jste pověřeni úkolem, který nepatří mezi ty, o kterých už předem víte, že je nesplnitelný! Cožpak jste nikdy neslyšeli o zařízeních, které poskytují vše pro zdárný průběh konferencí, kongresů pro odborníky v různých oblastech lidské činnosti? Proč právě tam neumístit Vaše záměry s budováním firemního týmu?

sál

· Jste manažerem firmy, která se dostala do potíží v komunikaci?
· Zdá se Vám, že efektivita pracovních vztahů se dostala do slepé uličky?
· Potřebujete najít společné řešení vzniklých nedostatků, protože jste přesvědčeni o tom, že výběr spolupracovníků je správný?

Pak, jako manažer, víte, co dělat!

Podívejte se, náplň celé akce máte v malíčku. Víte naprosto přesně, jakým směrem vést teambuilding. Schází jen to prostředí, kde vše uskutečnit?
Kongresové hotely vyrostly, jako houby po dešti. Takže si můžete vybírat prostředí pro své záměry velmi lehce a velmi snadno.

Co tedy od prostředí očekáváte?

1. Perfektně vybavený audiovizuální technikou konferenční sál.
2. Dokonalé pohodlí pro zaměstnance mimo přednáškový sál.
3. Možnost týmových sportovních aktivit.
4. Animační programy pro volný čas.
5. Civilizací nedotčené okolí s možností pěší turistiky.

Myslíte si, že nic takového nenajdete? Omyl!

konfereční budova

Když víte, co od prostředí očekávat, pak není nic jednoduššího, než vybrat přesně takový hotel vhodný pro kongres, nebo spíš pro Vaše zřetelné účely!
Manažer není sám o sobě stroj, který je naditý teoretickými vědomostmi a znalostmi ze škol. Musí také ovládat jisté dovednosti a spolehnout se na svůj šestý smysl. A Vy to v sobě máte. Jinak by Vás firma nepověřila tak důležitým úkolem.
Věřte, že Vaše vize se po všech stránkách naplní. Nepodlehněte nejistotě. Jeďte se podívat do prostředí, kde byste nejraději svůj záměr uskutečnili. A přitom myslete na své pocity. Tytéž pocity budou mít totiž i Vaši spolupracovníci.