Co vlastně můžeme říct o polepech na automobily?

Většinou tyto hezké obrázkové polepy vidíme na firemních automobilech. Mnohdy jde o loga různých společností, která chtějí mít samozřejmě svou vlastní vizitku i na automobilu. Díky tomu jej také hned máte kam zařadit a to při prvním pohledu. Nehledě na to, že je to opravdu dobrá reklama .
Každý totiž vidí vaše firemní vozidlo, které je krásně polepené něčím opravdu výjimečným. Další možností proč si nechat polepit vlastní vozidlo je kvůli tomu, abyste chránili jeho lak. Jsou i lidé, kteří takto chtějí změnit barvu svého laku. Nejčastěji se však setkáváme s tím, že se chtějí zviditelnit.

Jaká mají být auta, která jsou vhodná na polep?
1. Automobily by neměly mít na sobě velké množství rzi. Rez je nežádoucí a mohla by způsobovat jisté problémy a polep by tak nebyl kvalitní, což by mělo za následek i jiné nežádoucí efekty, jako například zkrácenou živost nebo by to zkrátka nevypadalo hezky, protože by to nešlo plnohodnotně přizpůsobit hladkému tvaru vozidla.

2. A také by automobily neměly být výrazně poškozené. To samé platí i v tomto případě, protože se jedná o linie vašeho vozu, které mají být důkladně hladké, a proto by měl být vůz tvarově vyvážený. Nabouraná místa nebo jiným způsobem poškozená už by s fólií dělaly neplechu.

Jak si vybrat vhodného kandidáta?

a) Důležité jsou kvalitní materiály, které vám vydrží. To jistě napadne každého, takže kvalitu materiálu nepodceňujte, ani my to neděláme! Materiály, které jsou kvalitní, totiž mohou zaručit barvenou stálost a také ochranu laku proti slunečnímu záření i jinému poškození.

b) Vhodný výběr polepu vám ušetří spoustu času i peněz. V tomto bodu se zaměřujeme na vhodnou folii, která bude nejlepší. S tímto problémem vám klidně rádi poradíme. Široká škála různých druhů provedení už na vás čeká.
Ptáte se, jak dlouho to vydrží? U nás můžete počítat 5 až 7 let. Tak dlouhá může být životnost našich fólií. Neustále naši nabídku doplňujeme, takže se pokaždé můžete setkat s něčím novým.