Přestaňte lamentovat

Tolik byste chtěl udělat radost svému synovi, který se zamiloval do lodí, korábů, námořníků a vlastně do všeho, co se týká moře? Kdyby chtěl alespoň autodráhu, nebo vláčky. To byste se postaral daleko lépe. Ale moře? A zrovna v zemi, která má k moři pěkně daleko! Ach jo!

3d tisk

Nevzdychejte a radost udělejte!
Stahujete téměř každý den nějaké obrázky z internetu, aby Váš ještě poměrně malý syn alespoň lodě a piráty vybarvoval? Nebo snad sám tvoříte ze dřeva makety lodí? Už nevíte, jak obohatit synův zájem o něco tak dalekého? Ukončete svou bezradnost.

Proč byste nemohl využít 3d tisk Praha a stejně, jako se prodávají vláčky, nebo autíčka na autodráhu, byste vyrobil maketu širého moře s pirátskými a obchodními loděmi? To by šlo, ne?

tisk

· Ještě jste o 3d tisku v Praze neslyšel?
· Nevíte, že obrázky, které poskytnete, jako podklad pro tisk, se dokážou zhmotnit?
· Že 3D tisk Praha je určen právě pro výrobu objektů, které si můžete vzít do ruky a hezky si je prohlédnout ze všech stran?
· Že výroba takového objektu netrvá dlouho?
· A že tímto způsobem pracují již mnozí projektanti?

Umíte si představit, jakou radost uděláte svému malému synovi, když začnete stavět, samozřejmě s jeho vydatnou a aktivní pomocí, dráhu pro lodě? Váš syn si bude moci s maketami lodí pirátských, vojenských a obchodních svádět bitvy podle svého uvážení. Rozestaví si je po mořské ploše a začne taktizovat. Rozhodně nezapomeňte na výrobu mořských potvor 3d tiskem Praha. Budou stejně dokonalé, jako Vaše obrázky. Jen s tím rozdílem, že se s nimi bude moci pohybovat. Že budou jen ve zmenšené podobě. Vylepšit celou sadu můžete i ponorkami, nebo letadly, které přistávají na lodi k tomu určené. Od historických korábů se můžete dostat až k těm nejmodernějším typům lodí a letadel dnešní doby.
Nemáte pocit, že si se svým synem začnete hrát? Začne Vás to bavit víc, než Vašeho syna, tomu věřte!