Odvezeme vás i vůz

Jistě si teď říkáte, jak mi může pomoci taxi služba s odvozem mého vozu? Odpověď je jednoduchá. Slyšeli jste už někdy o pojmu drink taxi? Pokud ne, rádi bychom vám představili tuto službu, kterou naše společnost poskytuje. Jedná se o velice užitečnou službu, kterou jistě velmi ocení každý, kdo se někdy dostal do takovéto situace. Mnohdy se vydáme na nějaký večírek, který je daleko od našeho bydliště, osobním vozem s tím, že na akci nebudeme pít, abychom pak mohli v klidu odjet domů. Ovšem nedokážeme odolat a požijeme alkohol. Nikdo z nás nechce riskovat jízdu pod vlivem, jak se ale zachovat v takové situaci? Člověk se pak samozřejmě může domů dopravit různými způsoby, jak však dostat domů váš vůz? Pokud ho nechcete nechat na místě, či víte, že ho zítra budete brzy potřebovat, máme pro vás řešení. Využijte spolehlivé taxi Kladno a nechte si svůj vůz dopravit až k vám domů.

Nebojte se o svůj vůz

O svoje vozidlo se nemusíte obávat, svěříte ho totiž do rukou profesionálů, kteří mají s řízením bohaté zkušenosti. Naši zaměstnanci jsou spolehliví a prověření. Samozřejmostí je platná taxi licence, kterou disponuje každý náš řidič. Ať už se daná akce konala kdekoliv, na naše služby se můžete v klidu spolehnout. Nepohybujeme se totiž pouze po Kladně, jsme schopni vás dopravit kamkoliv v rámci České republiky. Pokud vás naše služba s názvem drink taxi zaujala, neváhejte a kontaktujte nás. Volat můžete kdykoliv. Naše služby jsou vám k dispozici non-stop každý den.

Prověřené vozy

Zajímá vás, jakými vozy naše společnost disponuje? Podívejte se na náš vozový park. Prohlédněte si fotografie našich vozů, které mají pravidelný servis a samozřejmě také adekvátní pneumatiky vzhledem k ročnímu období. Pokud u sebe nemáte hotovost, nemusíte zoufat. Samozřejmě přijímáme i platební karty.