Praktický pomocník v profesionálním vaření

Dnešní bohatý svět nabízí mnoho možností, jak vařit, připravovat jídla a jak zpracovávat suroviny. Každý tento proces s sebou nese náročnou přípravu a spoustu úkolů a není snadné z toho všeho vykouzlit skvělé, chutné, zdravé a dobré jídlo, za které se nebudete stydět. V profesionálních kuchyních však máme pomocníky, se kterými je tato práce jedna radost. Vaření se stane zábavou. Každý máme nějaké schopnosti a umíme vařit, ale jakmile se stane vaření Vaší vášní, tak jste kreativní, vymýšlíte lahodné kombinace a novinky, které na talíři vypadají náramně a ještě lépe chutnají. Nechte se inspirovat různými chutěmi a vůněmi, pak vytvoříte vždy báječné jídlo, které bude na pohled lahodné a chuťově překvapivé.
tjena-kuchyně
· Pomoci Vám v tom rozhodně mohou konvektomaty, které jsou nejběžnější součástí každé profesionální kuchyně. S těmito přístroji vždy vykouzlíte mnoho skvělých pokrmů, které budou lahodit každému mlsnému jazýčku.

Rychlá a různorodá příprava jídla

Plynový konvektomat je hrdým pomocníkem v nejedné kuchyni či jídelně. S tímto přístrojem vykouzlíte vždy rychle a pohodlně jakékoliv jídlo. Největší výhodou je právě jeho různorodost. Ve fantazii se meze nekladou, takže můžete na každém kroku experimentovat, nebo klidně zůstat u tradičních postupů a receptur. Dokonce je možné také ohřívání aniž by utrpěla kvalita jídla. Kvalitní produkty najdete pro oblast menšího využití, pro barové pulty. Ty jsou dimenzované převážně na ohřev rychlých jídel. Další jsou standardní typy, které se hodí do běžných kuchyní, které jsou orientované pro výdej hotových jídel nebo minutek. Konečným špičkovým zařízením jsou produkty, které umožňují online naprogramování přípravy a mají spoustu dalších užitečných funkcí.

· Typ Lainox Naboo– nejmodernější produkt svého druhu.
· Typ Retigo– všestranný pomocník v kuchyni. S tímto jedním produktem nahradíte hned několik přístrojů ve Vaší kuchyni. Navíc má velice variabilní systém ovládání a mnoho možností využití. Produkt Retigo se dále dělí ještě na dva typy Vision orange a blue.
· Typ Lainox ICON – revoluční systém vaření. Promění Vaši kuchyni v prostor pro gurmány.
vaření v pánvi
Každý typ s Vámi bude v každém ohledu spolupracovat na přípravě jídla a bude se podílet i na veškerých detailech. Moderní zařízení je hudbou budoucnosti. V kuchyni je touto hudbou právě vůně a chuť báječně připraveného jídla, které si dokonale vychutnáte. Hodí se jak do praktičtějších provozů pro přípravu většího počtu jídel, tak i pro vaření jednotlivých, prvotřídních, výborných a lahodných pokrmů.