Rozpoznáte je na první pohled

Vodácký tábor, to byly časy. Znáte to také? Určitě jste nějaký zamlada absolvovali. A nyní jste zase na pozici vedoucího. Ten čas letí, viďte? Jako by to bylo teprve včera.

No jo, ale nyní jste zahlceni povinnostmi, které z takového vedení tábora nutně vyplývají. Chce to dokonalou přípravu předem, abyste se potom mohli věnovat pouze plavbě na kánoích, nebo na raftech. Hlavně musíte zajistit bezpečnost a potom teprve zábavu.

barvy

Otázku bezpečnosti ale musíte mít v malíčku, když jste starý vodák. Tedy starý zkušenostmi. Váš věk není až tak rozhodující.

Takže, co Vám ještě zbývá?
Abyste své svěřence neztratil hlavně cestou po zemi, bylo by dobré si je šikovně označit. Určitě navštívíte památná místa cestou po řece, takže taková stejná trička se hodí vždycky. A samozřejmě kšiltovky stejné barvy.

Rozpoznáte vodáky z Vašeho oddílu hned. A věřte, že oni zase budou mít vzpomínku na celý život.

· Jenže, Vy se do výroby triček chcete pustit sám?
· Že nakoupíte bílá bavlněná a oděvními fixami je popíšete a pokreslíte?
· Myslíte si, že se trefíte do stejného motivu?
· Že jim chcete na trička napsat i jména?

Nepřidělávejte si práci, když nemusíte!
Čas, který byste strávil jejich výrobou, využijte smysluplněji. Víte, jak byste to mohl udělat nejlépe?

Nakreslete si motiv a nechte si trička vyrobit. Potisk triček bude mít trvalejší ráz, než kdybyste je pokreslovali Vy. A jestli chcete ještě jména, pak je ručně fixou doplňte. Vždyť ani nevíte, jestli se zúčastní vodáckého tábora všichni přihlášení. Stát se může cokoliv a Vy i takovou situaci musíte předvídat.

trička

Potištěná trička technikou sítotisku budou vypadat nejen skvěle, ale dlouho tento motiv vydrží. I po kolika vypráních! Ani se neobarví zbytek prádla v pračce. To by Vám maminky daly!

Trička s potiskem se stanou pro všechny účastníky symbolem super vodáckého tábora, na kterém zažili tolik dobrodružného! A Vy je během dobrodružství poznáte mezi všemi.