Rybářské potřeby potěší

Kterému muži se poštěstilo, aby jeho manželka celá ta dlouhá léta jeho amatérské rybaření respektovala a navíc jej aktivně sdílela? A vy budete sáhodlouze přemýšlet a lámat si hlavu s tím, čím ho obdarujete u příležitosti jeho narozenin! Sama nejlépe víte, že rybářské potřeby vždycky potěší!
rybářské potřeby
Kdo jiný, než Vy, by uměl lépe vybrat další úlovek do manželova rybářského batohu?
Jen si vzpomeňte na Vaše první roky manželství, kdy žádné z Vašich dětí ještě ani nebylo na světě! Jak jste jezdili k vodě, abyste zamilovaně přehlédla jeho vztah k vášnivému hobby. Nakonec v těch prvních letech toho moc na břehu u rybářských prutů nenaseděl. To je pravda.
Ale časem jste i Vy našla zalíbení ve výletech, které se občas protáhly do víkendových pobytů u řeky. Spaní v autě nebo pod stanem nebylo výjimkou. I když jste nerybařila, našla jste si jinou práci na dece.

Kolik ubrusů jste vyšila. Kolik svetrů upletla. Kolik křížovek vyluštila. A té radosti, když se podařilo manželovi ulovit kapříka, nebo karase. Ryba si hezky počkala v rybářské síťce, než jste připravila oheň na její úpravu.
A Vy si děláte starosti s dárkem! Vaše teoretické znalosti o rybaření a všech rybářských potřebách by stačily na pozici prodavačky v tomto oboru! Za ta léta? Určitě byste to zvládla.
rybářský háček
Takže, do jakých rybářských potřeb půjdete?
Nyní se ale musíte probrat oním tajemným batohem, který je plný rybářských potřeb. Určitě mu tam něco bude chybět. Nebo byste mohla staré a opotřebované nahradit novým.
· Co kdybyste začala hned rybářským vakem? Ten už musí leccos pamatovat!
· A co rybářský vozík, který by Vašemu rybáři ulevil od bolesti zad?
· Nebo nový teleskopický prut?
· Možná by nebylo na škodu i novou rybářskou židli, nebo naviják na sumce.
· A co teprve splávky, vlasce, háčky, třpytky!

Je toho tolik, že by nám nestačilo ani deset hustě popsaných stran. Musíte na to jít od lesa. Určitě si sám postěžuje, co ho v jeho výbavě trápí, nebo snad chybí! Vy jen naslouchejte.