Plechové šatní skříňky s lavičkou

Šatní skříně se hodí na různá pracoviště. Využít je můžete v dílnách, halách, strojním průmyslu a v mnohých dalších odvětvích. Dokonce najdou své uplatnění také v potravinářství. Na mnohých pracovištích se musíme převlékat z našeho soukromého civilního oblečení do pracovního. To je v dnešní době poměrně běžná součást pracovního procesu a proto jsou k tomu určené vhodné šatní skříně, do kterých si uschováte své oblečení po dobu, co jej nebudete mít na sobě. Provedení může být různé.

modré skříně

Existují také skříňky s lavičkami, kde si můžete sednout. Velice praktické je plechové provedení, protože jde o materiál, který nekoroduje. Neničí se vlivem vlhkosti nebo nemění barvu kvůli slunečnímu záření. Je to velice praktický a pevný materiál, který snese i různé druhy zacházení, aniž by se nějak poničil nebo změnil barvu. Můžete si i tak vybírat různé barvy dvířek. Každý typ je vybavený zámkem, abychom si bezpečně a v klidu mohli odložit své věci. Jde o zámek buďto cylindrický nebo otočný .

v Tyto typy jsou také vhodné na koupaliště, k bazénům a na mnohá další místa. Skvělé využití najdou také ve školách a tělocvičnách. Nejsou výjimkou ani posilovny, kde potřebují mít návštěvníci také své zázemí, kam si odloží osobní věci, které si uzamknou před krádeží, ať mají jistotu bezpečí osobního vlastnictví a svého oblečení.
v Zaměstnancům podobná skříňka zaručuje bezpečí, pohodlí a také soukromí. Díky tomu ušetříte spoustu místa a vaši zaměstnanci se budou mít kde převléci.

skříňka

Typologie produktů

Skříňky jsou vysoké 150 cm. Vybaveny jsou horní policí, tyčí na ramínka, dle potřeby vašich zaměstnanců nebo vašich návštěvníků, jsou zde však také běžné háčky pro oblečení a jmenovka, abychom si na pracovišti danou skříňku nespletli s jinou. Mají praktickou lavičku, na kterou se kdykoliv můžete posadit, nebo si prozatím odložit své věci, tašku, kabelku, čisté věci na oblečení, které si zde chcete uschovat a podobně.