Vaše restaurace bude vydělávat více

Dlouho jste toužili po tom, vyzkoušet si samostatné podnikání. Když přišlo na snižování platů ve vašem podniku, bylo rozhodnuto. Začnete si plnit svůj sen. Objevili jste restauraci, která byla k pronajmutí a hned jste se začali pouštět do její renovace, stylového vybavení a nového menu. Vše směřovalo k úspěšnému znovuotevření.

stolní myčka

Velký den a nový start

Vaše restaurace má tu výhodu, že v okruhu několika kilometrů nemá konkurenci. Proto jste si slibovali vysoké výdělky a možnost zajímavých zisků. Nové otevření bylo velmi úspěšné a vaši restauraci začali navštěvovat pravidelní hosté i celá řada nových hostů ze širšího okolí. Úspěšný start je však za vámi a zvědavost hostů jakoby, se po prvních týdnech začala vytrácet. Tržby nejsou takové, jaké byste si přáli. Už první měsíce bojujete s menší návštěvností a váš sen o úspěšném podnikání dostává první trhliny. Jak situaci změnit a obrátit k lepšímu?

Příjmy a výdaje

Osvědčenou radou, pro každého podnikatele je, zaměřit se nejen na jednu stránku účetní bilance. Nikdy se nesmíte zaměřit jen na to, že budete bojovat o zvýšení příjmů, nebo o snížení výdajů. Vždy musíte sledovat obě cesty zároveň. Pro zvýšení příjmů je celá řada osvědčených metod. Změnit menu, přijmout nového kuchaře, pořádat pravidelné tematické akce. My vám však poradíme, jak snížit výdaje.

nádobí

Moderní vybavení šetří peníze

Velkým nákladem je samotný provoz kuchyně, a proto se snažte vybírat spotřebiče tak, aby byl jejich provoz co nejekonomičtější. Často není jiné cesty než vyměnit zastaralé spotřebiče za nové modely. Například profesionální myčka nádobí je velkým pomocníkem a cestou, jak ušetřit třeba i statisíce za rok. Určitě neuděláte chybu, když se podrobně seznámíte s její funkcí. Dokáže nahradit mnoho set litrů teplé vody, která by zbytečně skončila v odpadu! Neváhejte s jejím pořízením.