Letáky ale sami nevyrábějte

Máte zajištěnou propagaci svého počinu? Víte, jak co nejlevněji oslovit řadu potenciálních zákazníků, nebo klientů? Potřebujete dát vědět o tom, že pořádáte den otevřených dveří nově otevřených prostor pro vzdělávání? A nejste zrovna při penězích, abyste si mohli dovolit reklamu v rozhlase, nebo dokonce v televizi? A nestačil by Vám propagační leták? To přece není vůbec špatný nápad, co říkáte?

tiskoviny

Letákem oslovíte!
Věřte, nebo ne, výroba letáků na míru je tím nejvhodnějším řešením pro Vaše potřeby. Ale pozor, jak známe, např. některé školy, neměli byste se do výroby letáků pouštět sami a z vlastních zdrojů. Někdy je takový leták nepříliš povedený.
Kvalitní výroba letáků by měla opravdu proběhnout za asistence profesionálů!
V každém případě je leták tím nejschůdnějším řešením pro školy a školská zařízení. Osloví mnoho potenciálních zájemců o studium v oborech, které nabízíte.

Výrobu letáků nechte povolanějším.
Obsah letáků musíte navrhnout Vy. To je naprosto jasné a přirozené. Ale samotnou výrobu letáků ponechte v rukou specialistů. Nepouštějte se do tisku letáků na Vašich zánovních tiskárnách. Vy opravdu jen dodejte podklady pro tisk a hlavně zvolte i to ostatní.
· Papír. Měli byste vědět, že obyčejný papír se bude muchlat a brzy z něj zbyde jen potrhaný cár. Proto je volba gramáže podstatná.
· Barvy. Ani barevnost nepodceňujte. Máte-li ve svém logu určenou barevnost, použijte ji i na letáku.
· Skládání. Můžete mít svůj budoucí leták různými způsoby přeložený již z výroby. Vypadá to efektivněji.

tisk

· Kalkulace. A skvělé na výrobě letáků je to, že si můžete předem sami spočítat, kolik zaplatíte. Bude-li pro Vás cena vyšší, uberete v úpravách. Teprve potom můžete v klidu zadat podklady pro výrobu letáků a pak jen čekat na balík.
Samotná distribuce by už neměl být nijak zvlášť velký problém. Jednoduše roznesete, nebo rozešlete vyrobené letáky do základních škol.