Přírodní alternativy k lékům na předpis mohou pomoci

Co dělá většina lidí, když onemocní? Jde k lékaři a nechá si napsat léky, to je jistota. Ale co třeba nemocem předcházet? To je mnohem efektivnější varianta, prevence je důležitá a mnohdy k nemoci ani dojít nemusí.

Když už ale přeci jen k nemoci dojde, ani tak nemusíte k lékaři. Mnozí z nás řeší své potíže alternativně, přírodnějšími cestami a prostředky, a lékaře vyhledají až v nejvyšší nouzi. Proč ne, v praxi se ukazuje, že přírodní alternativy tu mají rozhodně své místo a jejich zatracování není úplně na místě.

Například v oblasti antibiotik přírodnější cesta rozhodně neškodí, jejich nadužívání totiž způsobuje jejich nefunkčnost. Měla by proto zůstat opravdu je pro ty nejnutnější případy.

Seznamte se s všestranným přípravkem Neem

Chcete-li i vy dobrou prevenci či přírodnější přípravek, sáhněte po Neem. Ten využívá účinků Azadirachta indica neboli Zaderachu idického. Je k dostíní ve formě tablet, které jeho extrakt obsahují.

A s čím vám tedy pomůže?
· Použít ho lze jako přírodní antibiotikum a antimykotikum, účinně bojuje s viry, bakteriemi i plísněmi
· Rovněž je používán jako proti parazitní přípravek
· Napomáhá srovnávat puls do normy
· Zklidňuje a zbavuje nás úzkosti
· Pomáhá předcházet vzniku jizev a účinně bojuje s kožními problémy, je tak vhodný při různých poraněních
· Vhodný je v případě ekzému
· Má silný hojivý efekt
· Podporuje a posiluje imunitu

Nejefektivnější je pravidelné užívání, pak funguje velmi dobře i jako prevence. Proč ho tedy nemít doma? Určitě ho do své lékárničky zařaďte, pokud hledáte i jiné cesty, než jen léky na předpis. Pamatujte však, že jde o doplněk stravy.
Při užívání se řiďte doporučeným dávkováním, což jsou dvě tablety denně před jídlem. Přípravek však neužívejte v těhotenství, při kojení a nedávejte ho ani dětem.