Lepší než Colombo

Také se vám zdá, že přes zimu protopíte každým rokem více a více? Možná, že to není pouhé zdání, ale holá skutečnost. Únik tepla z rodinného domu se dá zjistit docela snadným způsobem. A to dříve, nežli budete muset sáhnout opět hlouběji do peněženky.

zateplení

· Stačí si nechat udělat pomocí specializované firmy termosnímek, který odhalí, která část domu je největším viníkem vašich věčně studených končetin.
Termosnímek je docela zajímavá věc.
– Pokud by výsledek průzkumu viděl laik, mohl by si myslet, že se jedná o špatně vybarvené dětské omalovánky. Dům totiž doslova hýří všemi barvami. Převládá jasně žlutá, dále jsou tu odstíny červené a některá místa jsou zelená.
– Když se na termosnímek podívá odborník, vysvětlí vám, že je takto zbarvený dům prostě z hlediska izolačních vlastností nevyhovující.

Tím pádem je na čase provést kompletní zateplení domu.Druhou radou bude řešení vhodného odvětrávání, což bude prevencí před vytvářením nežádoucích a nebezpečných plísní. Měření úniku tepla z vašeho domu vám provede specializovaná firma pomocí termovize. Je určitě logické, že k měření musí dojít v zimním období.

Termosnímek odhalí všechny obyvatele domu

Termosnímek je dokonalý a úžasný v tom, že dokáže odhalit nejen to, kudy utíká teplo, ale poskytne spoustu dalších důležitých informací.
o Dalo by se říci, že pomocí termovize může odborník zabránit dokonce nebezpečí vypuknutí požáru v domě.

teplo

– Termosnímek totiž ukáže také to, jestli se některé kabelové rozvody nezahřívají natolik, aby mohly způsobit nějakou nevratnou kalamitu.
o Máte neblahé tušení, že se na vaší půdě usídlila kuna nebo jiné roztomilé zvířátko?
– Jenže jak zjistit, kdo nám to pochoduje v noci po půdě a ráno zanechává nevábné stopy?
Pachatele odhalí spolehlivě termovizní měření. Zjistí prostě každou anomálii, která narušuje přirozené fungování domu.