Nebankovní hypotéka, na kterou dosáhnete


Jdete si sedřít střevíce tím, jak běháte od jedné banky ke druhé se žádostí o hypotéku a výsledek nulový? Stojí vás to moře čas a dokládání různých podkladů, ale vždy se setkáte nakonec se zamítnutím?

Nemusíte věšet hlavu ani si postoj bank brát osobně. Podmínky pro získání úvěru či hypotéky jsou přísnější a banky se tím snaží ochránit nejen sebe, ale i vás. Ale co si budeme povídat, někdy neprojdete přísným systémem kvůli úplné maličkosti. Jako je třeba registr dlužníků, ve kterém jste se dopustili akorát zpoždění s jednou platbou a to jen třeba o pár dní a bylo to před třemi lety a nikde žádný jiný rest nemáte. To dokáže pořádně rozzlobit.

provozní hotovost

Na chyby z minulosti, které občas jsou opravdu nechtěné nebo o nich ani nevíte, by člověk neměl doplácet celý život, protože jedno ponaučení zajisté stačí. A proto se snaží své klienty netrestat nebankovní společnosti, které nabízejí americké hypotéky jako třeba ricka-nebankovni-hypoteka.

Máte možnost získání hypotéky pro jakýkoliv účel a to od bydlení, přes dovolenou až po nové auto nebo vyplacení dluhů či nevýhodných půjček. Nikdo vás nebude odmítat kvůli záznamu v registrech ani kvůli nedoložení příjmů.

K vyřízení vám bude stačit jeden online formulář, ručení nemovitostí a nebudete ani muset čekat několik týdnů na odpověď. Jak jste dopadli se svojí žádostí, se dozvíte do 24 hodin.

signace dokumentu

Výše maximální částky, kterou můžete získat je ovlivněna tržní hodnotou nemovitosti, kterou budete ručit. Obvykle až do výše 70% a někdy i více, nikdy však ne 100% jak píšou některé společnosti. Proto je opravdu nutné si pečlivě pročíst veškeré podmínky, dodatky a obsah smlouvy, abyste měli jasno v tom, co podepisujete i na jakou částku.

Většina nebankovních společností se přibližuje výhodným podmínkám úroků, splátek a dalších podmínek bankám a doba splácení je možná od 1 roku až po 30 let s možností předčasného splacení a bez sankcí.