Cítíte občas stres, nervozitu či úzkost?

Pánové, pak zřejmě nevíte, kde se můžete náležitě uvolnit a dopřát si zcela výjimečný prožitek. Speciální služby jsme pro vás připravili, takže jistě nebudete váhat a velice rádi se podíváte k nám, kde ucítíte pravou ženkou ruku, na svém těle. Ta se vás bude dotýkat, bude vás hladit a vískat po celém těle. Nevynechá ani místečko a bude se věnovat i intimním partiím, na které se samozřejmě zaměřujeme velice důkladně. O co se tedy jedná?Erotické masáže jsou našimi službami, které speciální dívky provádí velice rády každému zákazníkovi.

Nebaví vás dennodenní stres a cítíte se vyčerpaně?

Někteří muži chodí do svého zaměstnání rádi, ale řekněme si to upřímně, spíše tam chodíme proto, abychom vydělali nějaké ty peníze. Za co je tedy utratíme? Chtělo by to něco vzrušujícího, něco, co vám vlije novou krev do žil. Jistě už máte dost toho neustálého posedávání doma u počítače, u notebooku či televize. Zkuste něco lepšího. Něco, v čem budete právě vy hlavním aktérem! Naše masáže jsou pro vás to nejlepší!

a. Můžete si dopředu vybrat dívku, podle své představy. Máme jich na výběr samozřejmě hodně, takže můžete volit podle věku, barvy vlasů, typu postavy, velikosti prsou, zkrátka zvolit si kritéria, která vám nejvíce budou vyhovovat.

b. Přijít můžete kdykoliv. Jakmile se vám to bude hodit, tak klidně můžete přijít. Objednávají se k nám klienti dopředu, ale také chodí zcela spontánně. Dopředu si však můžete zarezervovat dívku vašich snů, která bude po celou dobu s vámi.

c. Pak už jenom následuje vybraná služba. Sprcha nebo vana a zábava může začít. Nejedná se však v žádném případě o intimní styk, takže naše dívky jsou pouze profesionálkami v masírování. Žádné jiné služby neprovádějí.

Speciálně erotická masáž zahrnuje také promasírování celého těla. Nevynechávají se však intimní místa. Přivede vás do extáze už jenom tím, jak se vzrušíte, avšak vyvrcholení se nechává na konec.