Doplněk stravy

Období klimakteria je těžkou životní zkouškou mnohých žen, které zápasí s příznaky na svém těle a na své psychice. Jenomže tyto příznaky se dají zmírnit či mohou dokonce úplně vymizet. A to díky speciálním přírodním přípravkům.

portrét

Jak zmírnit příznaky menopauzy?
Velice jednoduše. Stačí k tomu doplněk stravy, který právě v období klimakteria budete užívat. Jedná se o přípravek, který je vyrobený na přírodní bázi. Působí skvěle na hormony a ovlivňuje náš psychický a fyzický stav. Díky němu můžete být opět ve formě. Užívejte si i nadále život naplno bez zbytečných problémů. Na věku nezáleží. Může jej vyzkoušet opravdu kdokoliv. Neprojevují se žádné negativní ani nežádoucí zdravotní účinky. Díky svému homologovanému složení působí velice příznivě na lidský organismus, obzvláště pak v případě žen, a proto je vyvinutý speciálně pro období menopauzy.

Klimakterium je obecný název pro menopauzu nebo také lidově řečeno přechod, který ženy zažívají již od čtyřicátého roku svého života. Objevovat se může až do padesáti pěti let. Někdy může trvat opravdu dlouhé období. Příčiny a různé stavy, například nastoupení depresí, úzkostí nebo také nechuť k sexu, podrážděnost, vyčerpání, návaly horka, to všechno se projevuje několikrát denně, každý den po dobu třeba i jednoho roku někdy i mnohem déle. Jako ženy jsme sice silné, ale proč se tímto způsobem nechávat zbytečně trápit, když na to existuje lék?

· Zasíláme vždy v diskrétním balení.
· Můžete také nezávazně objednat a vyzkoušet.
· Zaručená je i spokojenost, nebo Vám vrátíme peníze.

pár

Doplněk stravy, který umí malé zázraky

Opětovně můžete zase cítit dobrou náladu, bez depresí a bez úzkostí. Budete veselá a život si konečně můžete začít užívat naplno. Získáte zpět svou ztracenou ženskost, šarm i vitalitu. Užívat jej můžete už při prvních příznacích. Nic Vám nebrání, abyste se opět cítila dobře a v pohodě.
MENOX 45 je přípravek zcela přírodního charakteru. Obsahuje 17 esenciálních aminokyselin, 5 fytosterolů, fruktózu, glukózu a více než 20 nasycených a nenasycených mastných kyselin.