Bytové a průmyslové elektroinstalace se mohou hodit do každého domova či do jakéhokoliv provozu

Dnešní moderní doba přispívá také na vysoké nároky všech uživatelů. Běžně se lidé začínají starat o své domácnosti a také svá obydlí rekonstruují. Novostavby mohou být vybaveny výjimečnými prototypy různých druhů elektroinstalací včetně podlahového vytápění, které je velice komfortní a dodá vám příjemný pocit tepla od nohou. Plánovat můžete opravy domova, doplnění stávajících instalací a mnoho dalšího.

technolotgie

Nejsou výjimkou ani komerční prostory, obchody nebo kanceláře, kam také dodáváme nejrůznější druhy těchto přístrojů.

Ve svém domově byste se měli cítit příjemně, útulně a také bezpečně

Cítíte se doma bezpečně? Chcete chránit své zdraví a bránit svůj majetek před nežádoucími vlivy, jako je například zlodějství a podobné nástrahy, které na nás v dnešním světě číhají? Optimální nastavení různých přístrojů, které jsme schopni vám dodat, a samozřejmě také namontovat a provádět servis či údržbu pokud to bude nezbytné, vám budou zaručovat vždy bezpečí a klidné domácí prostředí. Jedná se o kamerové systémy, bezpečnostní prvky, ale také audio a video systémy, domácí telefony, zpřístupnění databází a mnoho dalšího.

· Některé zabezpečovací systémy však mají chránit i naše obydlí, například před vznikajícím požárem, existují různé typy hlásičů, ale také jsme schopni zajistit přístroj, který vám například nahlásí přetékající vanu. Nehledě na to, že signalizují narušení prostoru cizím a neoprávněným vstupem.
· Ovládání na dálku. Dnešní centrální zázemí umožňuje lidem ovládat například vytápění, stínění, osvětlení nebo větrání na dálku.

připojení

· Nechcete už zastaralé radiátory, které visí někde pod oknem? Zvolte podlahové vytápění, které bude velice příjemnou změnou, a ušetříte energii, kterou jste potřebovali na rozehřátí celého topného tělesa – radiátoru.