Poppers všeho druhu

Ve světě je nejznámějším druhem poppers zřejmě Ultra Strong Rush. Toho se za jeden jediný den prodá po celém světě miliony lahviček a to pouze za jeden den. Tak hodně je tento produkt oblíbený. Jeho obliba stále roste, protože patří mezi nejznámější a nejpopulárnější, ovšem i ti, kteří holdují právě tomuto typu, občas rádi vyzkoušejí něco nového, proto existuje již více jak sto druhů poppers. Každý produkt je ověřený a také kvalitní. Nabízíme pouze prověřené zboží od světoznámých výrobců. Produkty k nám putují z Německa, Anglie, Japonska nebo také Ameriky .

chlap

  • Mezi další oblíbené se určitě řadí Amsterdamy. Každý kdo by chtěl vyzkoušet něco jiného, může nakoupit ve speciální zlevněné nabídce „jeden v akci“, kde nakoupíte například až s 40% slevou. Výhodně zakoupíte jeden produkt s výraznou slevou.

Zásilka vždy řádně zabezpečená

Zboží je baleno do bublinkových obálek, aby se při převozu a manipulaci nepoškodilo. Samozřejmě vše garantujeme. Spokojenost zákazníků je naší největší prioritou, zřejmě proto se k nám také zákazníci stále rádi vracejí. Bublinkové obálky zajistí lahvičkám pohodlí a také bezpečí. Každý produkt je navíc zabalen ještě v pěnovém obalu. Jedná se totiž často o opravdu malé lahvičky, a proto musíme být obezřetní. Látka je těkavá a vysoce hořlavá. Každá zásilka je naprosto diskrétně zabalena. Nikdo nepozná, co se v ní ukrývá. Dodržujeme vaši diskrétnost i soukromí. Proto nikdo nepozná, co se v zásilce ukrývá, jaké zboží je uvnitř zabaleno. Možná i díky tomuto způsobu ochrany soukromí se k nám klienti rádi vracejí.

kluk

Příjemná sleva pro stálé zákazníky

Našim stálým zákazníkům dáváme věrnostní slevy. Každý si je zaslouží, když u nás nakoupí, proto zajistíme našim stálým klientům věrnostní slevu až do výše 15% z celkové hodnoty nákupu.

  • Vybírat si můžete z široké nabídky: Silné, středně silné, s lepší výdrží, účinnější, malé do 15 ml nebo velké od 15ml do 30 ml, také máme zboží, které je TOP a mnoho dalšího. Nesmíme zapomínat ani na akce a další slevy, kdy si můžete nakoupit produkty ještě výhodněji.