Dokonalé a spolehlivé úložné prostory


abeceda, karotétka

Kvalitní a spolehlivá kovová kartotéka se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem a to jak v kanceláři, tak třeba i ve Vaší dílně. Všude, kde potřebujete ukládat objednávky, faktury, smlouvy či jiné dokumenty Vám přijde tento velký pomocník vhod a to právě pro svou přehlednost a přístupnost. Jde o skvělé úložné prostory, které najdou využití i u Vás.

Žádné podnikání se neobejde bez papírování. I když v dnešní době spoustu věcí děláte přes počítač a internet, stále je spousta dokumentů, které je potřeba mít papírově v ruce jak se říká. A právě proto, abyste je mohli mít přehledně uspořádané na jednom místě, Vám nabízíme vysoce kvalitní a spolehlivé kovové kartotéky v mnoha různých provedeních a barevných odstínech za velmi příznivých cenových podmínek, několikaletou zárukou a dopravou po celé naší republice zdarma.

dřevený šuplík kartotéky

V naší nabídce tedy najdete svařované kovové kartotéky se dvěma až pěti zásuvkami s nosností až čtyřicet kilogramů a se zabezpečovacím systémem proti otevření více zásuvek najednou a tedy zabezpečením proti převrácení a také s centrálním cylindrickým zámkem, který uzamkne všechny zásuvky najednou. Kromě toho máte na výběr z mnoha barevných odstínů a tak se nemusíte bát, že byste museli mít v kanceláři jen nevzhlednou šedivou skříňku se zásuvkami, ale můžete si vybrat barvu, která bude ladit se zbytkem vybavení Vaší kanceláře.

Pokud byste ovšem neměli zájem o kovovou kartotéku, není žádný problém si u nás vybrat i z jiných druhů. Máme pro vás připraveny také modely s dřevěným čelem nebo celodřevěné hned v několika odstínech dřeva. Kromě toho v naší nabídce také naleznete tak zvané lístkovnice, které jsou vhodné pro ukládání menších dokumentů. Kromě těchto úložných prostor pro Vaše dokumenty u nás najdete i další vybavení pro Vaši kancelář či dílnu.