Když dveře, tak s kvalitní ochranou

Potřeba bezpečí je stále větší. Lidé se v dnešní době nebojí jen o svůj majetek, ale mnohem častěji také o své vlastní zdraví. Pokud to vidíte stejně, určitě oceníte kvalitní bezpečnostní dveře, které by vás ochránily nejenom před zloději. Podívejte se na nabídku kvalitních dveří a jednoduše si vyberte.

bezpečnost

Pro nenáročné i ty nejnáročnější

Výhodou těchto bezpečnostních systémů je především to, že si vybere opravdu každý. Chcete mít jistotu toho nejlepšího? Pak neváhejte, podívejte se do sortimentu a udělejte si radost způsobem, který bude stát za to. Moderní sortiment splňuje všechny zásady kvalitní ochrany před zloději či před násilným vloupáním. V sortimentu můžete najít hned několik systémů, které vás přesvědčí o tom, že nikdo na vás nemůže. Všechny jsou zhotovené z oceli, což je první záruka toho, že budete za všech situací v pořádku:

KSi 40 – jsou prověřena náročnou evropskou normou DIN ENV 1627, splňují přísné požadavky v ohledu bezpečnostní třídy WK, a navíc mají vícebodový systém uzamykání

D45-1/D45-2 – jsou určeny především do sklepů a jiných podobně umístěných přístupů, dveřní křídlo má tloušťku 45 mm, což dokáže při pokusu o vloupání odradit, ideální pro průmyslový sektor

D55-1/D55-2 – křídlo má tloušťku 55 mm, jsou k dostání i ve dvoukřídlém provedení, a dle přezkoušení odpovídají evropským normám DIN EN V 1627 a DIN V 18103.

zámek

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv systém, určitě budete rádi, že jste tuto investici učinili. Každý den budete usínat s tím, že se k vám nedostane nikdo, kdo nemá. Proto se nebojte, našetřete na moderní vybavení domácnosti a rozhodněte se zainvestovat. Jedná se o investici, za kterou budete velmi vděční, neboť se vám jen tak nestane, že by vás někdo vyloupil nebo by způsobil jakoukoliv škodu.