Bydlení, které vás bude bavit

Každý od svého bydlení očekává trochu něco jiného. Někdo má rád klasiku a jiný se cítí nejlépe v moderním interiéru s těmi nejnovějšími vychytávkami. Není od věci se před zařizováním bytu zamyslet nad sebou a ujasnit si, v jakém interiéru by se nám žilo nejlépe. Jste introvert, který vsází na bílé stěny a dřevo nebo extrovert, který radši sáhne po křiklavých barvách a leštěném nábytku? Ať už tak či onak, musí Vás hlavně bydlení bavit.
pruhovaný ubrus
Typy pro domov plný zábavy
· Fotografie, koláže, tapety na stěny s fotkami
Není nad to vyzdobit si byt fotografiemi svých nejbližších přátel, rodiny, dětí či domácích mazlíčků. Můžete si vyrobit i domácí koláž z fotek a nejrůznějších dekorací např. květů růže, listů, korálků. Váš byt promění v zajímavé místo také tapety na stěny ve tvaru stromu, který můžete vlastnoručně dozdobit fotkami.
· Doplňky, dekorace
Vaše bydlení vás určitě bude bavit s nějakými originálními dekoracemi. Není nad to si vyrobit nějaký doplněk vlastními silami. Zkuste si ušít ubrus, závěsy nebo různé dekorační boxy. Pokud si však nejste jistý svou ruční prací, pořiďte si zajímavé kousky v obchodě. Takové zrcadlo s vyřezávaným rámem, dekorační krabice ze slámy či polštářky se zajímavými vzory, udělají z vašeho bytu to pravé království. Nesmí chybět samozřejmě vonné svíčky, které umístěte po celém bytě.
· Barvy v bytě
Zábava začíná především tam, kde jsou barvy. Nebojte se tedy sáhnout po pozitivních barvách. Bílá je sice znakem čistoty, ale někdy může působit až moc neosobně. Oranžová dodává elán a vitalitu do života, žlutá nám zajistí hřejivý pocit a zelená má na člověka blahodárné a regenerační účinky. Červená odpovídá naší životní síle, ale pozor! Může vyvolávat úzkost a deprese, proto je vhodné jí používat na menší detailech.
pruhované sedačky
· Netradiční rostliny
Pokud máte rádi přírodu, zřejmě se Váš byt neobejde bez pokojových rostlin. Jak ale zařídit, aby nás péče o naše poupátka bavila? V dnešní době už nemusíte pěstovat kytky jen v květináčích, ale třeba ve skle. Rostlina se nachází v malé skleněné baňce a je vhodná do všech typů bytů. Další možností jsou květinové obrazy, které mají zabudovanou i nádržku na vodu. Odpadne Vám tak starost o zalévání, a ještě k tomu získáte svěží vzduch v místnosti. je základem úspěšného a spokojeného života.