Zvyšte renomé své restaurace

talířek, pečivo, sýr, jídlo

Ani nemusíte být gurmánem, aby Vám některá jídla zachutnala natolik, že při jejich konzumaci prožíváte gastronomický orgasmus! Jíte-li právě ve své vlastní restauraci, pak musíte být nejšťastnější restauratér na světě! Kterému majiteli restaurace se poštěstí, že si pochutná na výtečném jídle od svých kuchařů?

Pokud ale patříte k majitelům restauračního zařízení, kde jídlo nebývá tak dokonalé, nebo dokonce ani Vy si nepochutnáte, a raději obědváte jinde, pak je něco vážně v nepořádku! Nebylo by dobré začít se zajímat o příčinu nedobrého jídla?

· Zajímají Váspodmínky, ve kterých Vaši kuchaři pracují?
· Máte někdy pocit, že si příliš vymýšlejí, když po Vás chtějí nové elektrospotřebiče lainox, nebo kvalitnější suroviny?
· Nebo snad kuchaři ani nejsou vyučeni ve svém oboru?
· Čím to tedy asi bude?

Zkuste si udělat čas a vyslechněte jejich připomínky a názory na věc! Vaší povinností je zlepšit pověst Vaší restaurace. A podávané jídlo je základem změny!

Co se můžete dozvědět?
Vaši kuchaři nestíhají, viďte? V malém prostoru je příliš mnoho spotřebičů, které by zastal jeden pořádný konvektomat lainox! Jak rádi by se naučili s novým elektrospotřebičem, který by jim tolik usnadnil práci! Všechny připomínky a názory Vašich kuchařů směřují jen k jednomu jedinému, viďte? Přesvědčí Vás snad úsporný provoz a zrychlení výdeje kvalitně připravených jídel, které mají výtečnou chuť?

Pořiďte konvektomat lainox!
· Uvidíte denně plnou restauraci spokojených hostů.
· Nebudete muset obědvat jinde.
· Náklady na provoz kuchyně se ustálí na přijatelné finanční částce.
· Dobrá pověst vaší restaurace bude slabý odvar toho, co hosté skutečně návštěvou odhalí.
· Vaši kuchaři budou klidnější, spokojenější a budou mít víc času na dochucení připravovaných jídel.

Někdy se opravdu nevyplatí šetřit na místech, která se zdají nedůležitá. Uvědomte si a proveďte změnu! Bude to změna k lepšímu!

restaurace, jídlo, mističky