Zážitek v zábavném parku


Děti jen tak neposedí. Z toho důvodu vám musí být jasné, že jim musíte dopřát takový program, aby v průběhu dne neměly šanci zlobit. Čas od času totiž potřebují i jinou zábavu, než na kterou jsou zvyklé. Proto zapomeňte na klasiku v podobě hřiště a obchodního centra s dětskými koutky, ale zamiřte do parku pro děti, ve kterém jim nezmizne úsměv z tváří.

kuličky

Atrakce pro malé i velké

Dobrou zprávou pro všechny rodiče je, že jsou dostupné atrakce, které se v areálu nachází vhodné nejen pro starší, ale i pro menší děti.Vzít s sebou tak můžete celou rodinu, bez ohledu na věk dětí. Rovněž vás může potěšit skutečnost, že na atrakce mají přístup i dospělí. Tím pádem si můžete oddechnout, protože budete mít vaše ratolesti pořád pod dohledem.
Upoutat vaši pozornost může i vodní zóna, ve které se zchladíte a dopřejete si zážitek z dovádění ve vodě. Vaše děti se tam zcela jistě vyřádí tak, jak jen budou chtít.
Kromě zábavných atrakcí na vás čeká i program, o který se postarají zkušení animátoři a moderátoři, kteří si pro vás a vaše děti přichystají show, která vás nudit rozhodně nebude.
Přijďte se i vy přesvědčit o tom, jak se vám jeden park může postarat o pohodu a legraci – na celý jeden den.

Občerstvení samozřejmostí

Pochopitelně, že po každé větší akci nejen dětem, ale i dospělým vyhládne. Nemějte však obavy, žádné svačiny sebou nosit nemusíte, protože my se vám o malé občerstvení a pití postaráme. Během vašeho odpočinku u jídla vám poskytneme i připojení k WiFi síti, co rovněž jistě oceníte.

vodní hrátky

Co všechno přiláká vaši pozornost?

Určitě neodmítejte nabídku, která tam na vás a vaše ratolesti čeká.

  • kuličkové a závodní dráhy
  • trampolíny všeho druhu
  • obří skládačky
  • opičí dráhy
  • různé typy odrážedel
  • a mnoho dalšího

Naplánujte celé vaší rodině den plný překvapení a dovádění, kterého nikdy není dost a navštivte náš park, který vám pomůže splnit všechno, co od perfektního dne očekáváte.