Záleží vám na eleganci

Ve vaší profesi rozhodně záleží na upraveném zevnějšku, elegantním oblečení a na přísném dodržování norem společenské etiky. Je třeba, abyste budil dojem serióznosti a aby se ostatní lidé cítili ve vaší přítomnosti co nejlépe. Musíte působit tak, že osoba, se kterou právě máte schůzku, má vaši plnou pozornost a její potřeby a přání jsou pro vás nejdůležitější. Jen tak se vám podaří dohodnout rychle společný obchod. Všechny negativní aspekty, které by mohly rušit taková jednání, musíte předem vyloučit.

dvoje hodinky

Pro schůzky volit klidné místo, nejlépe vaši soukromou kancelář a po dobu hovoru se nenechat vyrušovat příchozími telefonáty. Velmi nepatřičně působí, když mezi vás a klienta položíte svůj mobilní telefon a neustále sledujete, kolik je hodin. To může klienta uvést do velkých rozpaků a nervozity. K vaší pozici se takový prohřešek proti společenskému chování rozhodně nehodí! Mobilní telefon ukliďte z dohledu a doslechu a pořiďte si pánské hodinky.

Časomíra umístěná na zápěstí nevzbudí žádnou pozornost, a navíc se jedná o velmi elegantní a luxusní doplněk. Vybírat můžete dokonce z velmi moderních tvarů a neotřelého vzhledu . Hodinky budou vaším dlouholetým společníkem, proto jejich výběru věnujte náležitou pozornost. Už mnoho let zdobí muže po celém světě a jejich nositelé je měli při sobě v nejrůznějších podobách. První byly umístěny v kapse vesty u obleku na drobném řetízku. Až později se přestěhovaly na naše zápěstí, které zdobí dodnes. Pokud budete vybírat z věhlasných značek, můžete si být jisti, že váš nový doplněk bude působit velmi vkusně a elegantně. Zaručeně přitáhne obdivné pohledy a doplní váš elegantní oblek a pánskou tašku.

digitální hodinky

Nečekejte s výběrem, celá řada modelů z nabídky je právě k prodeji za zvýhodněnou akční cenu!