Zábavě při escape game neuniknete

Udělejte si i vy více času na to, abyste si odpočinuli od všeho, co ve vás vyvolává pocity napětí a stresu. Je nezbytné čas od času ulevit i vašemu psychickému zdraví, a to formou zábavy, která by vám doplnila potřebný elán v životě, abyste mohli ve vašem zaměstnání a rovněž i doma (ve společnosti vaší rodiny) fungovat bez zbytečného tlaku a s maximální dávkou energie.
Vyzkoušejte si zahrát hru, jakou je escape game, kde v únikové místnosti Enigmaescape hodíte starosti za hlavu a odevzdáte se pouze zábavě, která vám dobije vybité baterky.staré dřevěné dveře.jpg

Dvě hry se zcela jiným zaměřením

Při hře, jakou je ta úniková je dobré myslet na to, že je to novodobá zábava vhodná pro všechny, kteří se neváhají pohltit do dobrodružného scénáře. Sestavit si musíte tým, který se bude skládat z minimálně dvou hráčů nebo v maximálním počtu 5 hráčů. Čím víc vás však bude, tím zábavnější a snazší bude poprat se s daným hlavolamem a hádankou, která vás v ní čeká.
Zvolit si můžete hru s názvem Samara, která se zaměřuje na pokračování filmu Kruh.Tento hororový snímek má velkou popularitu i v dnešní době a pokud vás zajímá to, jak je možné, že se kazeta se záhadným děvčátkem opět šíří mezi lidmi, neváhejte se tohoto úkolu zhostit a vyřešit to, co za tím vlastně vězí.
V případě hry Dvojitý agent se budete muset ocitnout v roli detektiva, který pátrá po příčinách zmizení jeho kolegy (agenta), který měl tajné informace.V cestě vám bude stát mnoho záhad a úkolů, které budete muset rozluštit, abyste zjistili, kdo je viníkem. Tuto hru si užijí všichni potencionální detektivové, kteří milují záhady a jejich objasnění.úniková cedule.jpg

Hlídat si musíte i čas

Na vyřešení hádanky, která na vás při únikové hře čeká budete mít 90 minut vašeho času. Pokud za tuto dobu nezjistíte správnou odpověď, hra pro vás končí, a to i bez ohledu na to, zda jste na dobré cestě k jejímu vyřešení. Nemějte ovšem obavy z neúspěchu, protože v místnosti budete mít dostatek schovaných kódů a indícií na to, abyste ze hry vyšli jako vítězný tým hráčů.