Využijte moderních technologií


3D tisk Praha je tu připraven pro Vás všechny. Nabízíme Vám opravdu vysoce kvalitní služby na úrovni a to za velmi dostupných cenových podmínek. S našimi vysoce moderními technologiemi už nejde jen o to vytvořit z plastu nějakou napodobeninu hračky či obyčejných věcí, ale vlastně jde už téměř o umění. Vytvoříme Vám naprosto cokoliv podle Vašich představ. Stačí nám jen předložit návrh nebo si jej od nás nechat vytvořit a určitě budete s výsledkem velmi spokojeni.

tiskárna

Většina lidí si pod pojmem 3D tisk představuje, že se na tiskárně jen vytvoří nějaká malá věcička z plastu, ale na tomto přístroji už dnes můžete vytvořit naprosto cokoliv a to do posledních nejmenších detailů. Můžete si nechat udělat model domu či a to jak podle návrhu, tak také klidně z fotografie či dokonce ze skici či nákresu. Ano, přesně tak, tak dokonalá a kvalitní už je dnes tato technologie. Tuto službu jistě ocení nejen architekti a návrháři či projektanti, ale spousta dalších profesí či třeba studentů a podobně.

Kromě toho Vám 3D tisk Praha také nabízí možnost dlouhodobé spolupráce, pokud například Vaše firma potřebuje vyrábět pravidelně nějakou plastovou součástku do svých produktů, kterou jen tak běžně neseženete, nebo která je originálním nápadem Vaší společnosti. I v tomto ohledu Vám můžeme vyjít maximálně vstříc. V tomto oboru už máme několik spokojených dlouhodobých zákazníků, kterým vytváříme plastové součástky na zakázku a to velmi rychle, kvalitně a také levně.

3d tisk

Další službou, kterou Vám může 3D tisk Praha poskytnout je trojrozměrné logo Vaší firmy, hotelu, kavárny a podobně. Trojrozměrná písmena jsou dnes velmi moderním designovým doplňkem mnoha interiérů a to nejen, co se týče kanceláří firem či recepcí a vstupů, ale také běžných domácností. Na základě předlohy Vám vytvoříme nápis, jaký si budete přát a dokonce třeba i s napojením na osvětlení a podobně.