Nepostradatelný kus nábytku

Na začátku vašeho podnikání jste nepotřebovali mnoho. Menší kancelář, připojení k internetu, mobilní telefon a pár kusů nábytku. Které vybavení jste museli zakoupit jako první? Zcela jistě to byl kancelářský stůl! Bez něj by žádná kancelář nebyla kanceláří a jen stěží byste mohli pohodlně pracovat. Výběr stolu je jistě limitován velikostí vaší kanceláře. Pokud máte dostatek místa, vždy volte raději větší velikost.

Jinak je třeba se řídit tím, abyste kromě počítače mohli mít na stole ještě místo na další práci. Vždy potřebujete ještě pracovat s celou řadou dokumentů a určitě i s osobním diářem. Na pracovní desce stolu by tak vždy mělo být ještě prostor na to, abyste mohli pohodlně psát i vedle zapnutého počítače. Ideální rozmístění je takové, když vedle počítače máte místo na psaní z levé i z pravé strany.

kreativní práce

Kradou místo k práci
Buďte velmi opatrní na to, co si umístíte trvale na pracovní desku. Velkým problémem je, když si vyskládáte na okraj stolu všechny psací potřeby, bločky, sešívačku, děrovačku a ostatní drobné kancelářské pomocníky. Pro ty vždy raději zvolte umístění v jednotlivých zásuvkách, které jsou součástí psacích stolů. Na pracovním stole je největším bohatstvím to, když máte dostatek volného prostoru.

Užitečné tipy
Poblíž pracovního stolu se snažte umístit i příruční skříňku na dokumenty, případně kartotéku. Nebudete tak muset po kanceláři často přecházet. Výborné je i umístění tiskárny a scanneru na pravou stranu pracovního stolu, aby byly dokumenty rychle po ruce.

pracovní tým

Útulná kancelář
Samozřejmě nemusíme připomínat, že nábytek do kanceláře byste měli vybírat ve stejné povrchové úpravě, aby celek působil elegantním a příjemným dojmem. Proto je vhodné, pořídit si vybavení kanceláře najednou u stejného dodavatele.

Prohlédněte si naši nabídku kancelářských stolů i ostatního vybavení!