Vysněná kuchyně

Každá žena má svůj vysněný dům. Jistě si i vy pamatujete, jak jste jako malá neustále navrhovala domečky pro panenky. Měla jste jasnou představu o tom, jak budou vypadat jednotlivé místnosti. Jak bude vypadat ložnice, jak bude vypadat obývací pokoj a samozřejmě také, jak bude vypadat kuchyně. Kuchyně, takzvané srdce celého domu. Pokud jste si i v současnosti splnila svůj sen a konečně se vám podařilo získat svůj vlastní dům, jistě teď máte plné ruce se zařizováním. Těžkou práci nechte na mužích a vy se věnujte návrhům jednotlivých místností. Pokud máte volnou ruku v zařizování, určitě toho využijte. Dbejte však skutečně pečlivě na výběr firem, které byste ráda využila.

Kuchyň je na pořadu

Pokud se momentálně zabýváte kuchyní, určitě již máte ve vaší hlavě nějakou představu. Ovšem mít představu a mít hotový návrh kuchyně, to je zásadní rozdíl. Pokud byste svou představu ráda přenesla na papír, naše firma vám pomůže. Pokud máte problémy s rozložením jednotlivých kuchyňských dílů nebo si nejste jista rozměry, nechte to na nás. Naše firma není pouhým zprostředkovatelem, naše firma je přímým výrobcem. Proto pro nás není problém zaměřit se skutečně individuálně na konkrétní prostor, který nám dáte k dispozici. Konečný návrh vám dáme i s navrhovaným dekorem. Reálné vzorky máme samozřejmě na prodejně a vy si je můžete v klidu prohlédnout. Jistě vás tedy zajímá, co vše je potřeba k tomu, abychom vám mohli vytvořit návrh vaší dokonalé a vysněné kuchyně.

• Vyplnit formulář s rozměry místnosti.
• (můžete přiložit také plánek, klidně nakreslený od ruky)
• Přidejte foto, které se přibližuje vaší vysněné kuchyni.
• Zašlete nám informace o prostoru, kde bude kuchyně umístěna.

Je to jednoduché a rychlé. Jen tyto kroky stačí k tomu, aby se vaše kuchyň stala realitou. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.