Uspořádejte konferenci, třeba na Vysočině

Padlo to na Vás? Už jste natolik profesionálně vyzráli, že pověření zprostředkovat, zajistit a zorganizovat konferenci, např. pro logopedickou společnost, nebo pro odborné lékaře je nyní Vaší náplní práce? Tak to se máte co ohánět!

· Kdo se bude konference účastnit? Přednášející z Čech i ze zahraničí. A samozřejmě lidé z oboru, aby se dozvěděli o novinkách, které mohou uvést do praxe.
· A kolik jich bude? Kolem stovky? Dobře.
· A co je Vaším prvořadým úkolem? Kam všechny ty lidi shromáždíte.
Určitě se Vaše mozkové závity roztočily, abyste dostali nápad, kam je v té Praze a v daném termínu umístíte. V jakém hotelu je ubytujete.

Ale, proč zase v té Praze? Cožpak nemáme v české zemi jiná místa ke zhlédnutí? Proč byste účastníky cpal do ruchu velkoměsta? Nebylo by lepší umístit konání konference do prostředí, které je obklopeno nádhernou přírodou? Profesionální přístup najdete přece i v jiných oblastech, než jen v matičce Praze. Když si bude někdo chtít projít pamětihodnosti naší stověžaté Prahy, rozhodně tak neučiní po náročném soustředění na konferenci.

muž, mikrofon, přednáška

Udělejte změnu. Umístěte konání konference do míst, která uklidňují jen pohledem z okna. Hornaté, zalesněné plochy působí skutečně blahodárně na lidský organismus! A účastníci konference klid a pohodu budou potřebovat.

Pro takové prostředí není problémem nic. Hotelové komplexy jsou k takovým účelům připraveny. Interiér splní všechna Vaše očekávání úplně stejně, jako v našem hlavním městě. A jako bonus se Vám dostane úžasná krajina kolem. Toho se v Praze nedočkáte.

Konferenční sály budou uzpůsobeny Vašim požadavkům, včetně technického zázemí. Nemusíte se obávat, že něco pokazíte tím, když konferenci přesunete do těchto míst. Naopak. Budete svým šéfem pochválen za to, jak kreativní jste.

kulaté stolky, konference, lidé