Správné sezení vašeho dítěte je základ

Do pokoje malého žáka by se měl vejít psací stůl, židle, ale i polička na hračky. Mělo by v něm být místo na psaní domácích úkolů, ale i na hraní. Počítejte tak s tím, že ve škole si začne vaše dítě hledat nové kamarády, které bude určitě chtít dřív nebo později vzít domů.
modrý vak
Psací stůl
Žádné dítě se ve školním věku neobejde bez kvalitního psacího stolu. Vybírat byste měli opravdu dlouho a projít si hned několik obchodů s nábytkem. Psací stůl by měl být dostatečně velký a také prostorný, aby dítě mělo při psaní dostatek místa. Viklající stůl neoceníte ani vy, natož aby se s ním trápil malý školák. Rozhodně nenechávejte své děti psát úkoly u jídelního stolu. Jídelní stůl není k takové činnosti určený, navíc jídelní židle je přímo nevyhovující. Pravděpodobně tam nebude mít dostatek klidu ani židli určenou k dlouhému sezení.

Správná židle na sezení
Opomenout bychom neměli ani správnou židli na sezení. Měla by být otočná, aby se na ní dítě mohlo snadno pohybovat od jedné strany stolu k druhému. Také by měla být otočná kolečka, kdy se dítě bude moci snadněji odsouvat od stolu. Někdy bude dítě sedět na židli celé hodiny nehnutě, a proto by měla být židle co nejvíce pohodlná. Židle do dětského pokoje by měla být navíc polohovací, tak aby se její výška mohla měnit s tím, jak bude dítě růst.
vybarvování obrázku

Volnočasové aktivity
Kromě klasické židle můžete do dětského pokoje umístit i nejrůznější sedací vaky, které se můžou stát pro vaše dítě příjemným zpestřením. Beanbag Comfort pytle a vaky s popruhy 189 cm jsou speciální sedací prvky, díky kterým si užijete spoustu zábavy.Vybrat si můžete hned z několika barevných kombinací a velikostí, takže z tak velké šály si vybere opravdu každý. Pro děti se stanou variabilní kouskem, který budou moci využívat k relaxaci i k zábavě. Navíc na nich budete moci sedět i vy, případně návštěva.