Spalující horko se vás nebude týkat

Období velkých prázdnin, na které se těší nejen děti. Dny, které jsou prosluněné od brzkého rána, až do velmi pozdních večerních hodin. Znamená to spoustu příjemných chvil, zábavy, opalování a povalování na dece u vody, nebo na koupališti. Bohužel to však také znamená velmi nepříjemné teploty u vás v bytě, nebo domě. Především v těch místnostech, které jsou otočeny na západní stranu.

Ve dnech, kdy se vracíte ze zaměstnání okolo páté hodiny odpolední, je doma naprosto nesnesitelná teplota. V takovou chvíli vám vůbec nepomůže, pokud začnete větrat. V interiéru bude ještě hůře. Skoro to vypadá, že je nejlepším řešením vrátit se zpět do kanceláře a pustit si klimatizaci, nebo se dlouze projíždět v autě po městě. Domů se pak vrátit až po západu slunce, kdy tropické teploty ustoupí.

stropní chlazení

Stop! Máme pro vás pohodlnější a jednodušší řešení!

Buďte moderní domácnost a pořiďte si klimatizační jednotku. Splitová klimatizace se jednoduše umístí na stěnu v interiéru a zajistí vám příjemnou teplotu i v době, kdy se ručička teploměru na vašem okně nebezpečně šplhá ke čtyřicítce nebo i přes ni. Ačkoliv se vám klimatizace zdá jako zbytečný přepych, vzpomeňte si na to, že každé léto bojujete s vyššími a vyššími teplotami, které netrvají jen pár dní, ale někdy i celé týdny. Vaše pohodlí přeci stojí za drobnou investici a za to, aby večery, které strávíte doma v kruhu svých nejbližších, nebyly provázeny horkými chvilkami. A ty horké chvilky nejsou v tomto případě, jen prázdným a obrazným pojmem.

agresivní démon

Modely nástěnných klimatizací jsou k dostání už od velmi nízkých pořizovacích částek. Nedělejte kompromisy a nespokojte se jen s málo výkonným ventilátorem, který pouze rozvíří vzduch v místnosti. Zchlaďte se a zchlaďte i celou vaši rodinu!

Vyberte si model, který vám zajistí, že příští léto bude tím nejpříjemnějším i za zavřenými dveřmi vašeho bytu, nebo domu.